bugün

Sivas güçlü rakibine kafa tutmak isteyecek, karşılıklı gol olur.
bir galatasaraylı olarak, üzerime yapılmış sürpriz adı altında yumuşatılmış habersiz planlar sebebi ile tribünden destekleyemeyeceğim maç.
biraz buruklaştım, biraz da keyfim kaçtı.
sivas maçı alır.
tahmini skor 1-3.
Yigido cimbomun 2 puanini tirtiklar.
doğma büyüme istanbul ama aslen sivaslı biri olarak, yiğidoların normal şartlarda saplaması gerektiğini düşünüyorum, ama ''normal'' şartlarda.
ne yapıp edip bu maçı real maçı öncesi gs'ye verecekleri o kadar belli ki. yatacak yerleri yok.
sivastan adam çıksa köpeği meşhur olmazdı sözüne mühtelif aslanların kanişlere boruyu döşeyeceği maç.
florin andone harika bir gol attı, 1-0 öndeyiz..
uzun aradan sonra iyi oynadığımız maç.
rumen golcümüz andone penaltıdan 2. golümüzü attı, ilk yarı bitti az önce.. 2-0 öndeyiz..
ilk yarı galatasaray çok koştu. hızlı hücumlar yaptı. orta sahayı da çok çabuk geçince sivasspor çaresiz kaldı. yakaladığı iki net fırsatı da değerlendiremedi. ilk yarı için 2-0 normal sonuç diyebiliriz.
ryan babel nihayet yazdı, brugge maçı, malatya maçı net pozisyonları atamamıştı, bugün bi tane de ilk yarı kaçırmıştı, şanssızlığını kırdı çok iyi oldu, çok güzel bir gol attı.. son 15 dk, 3-1 öndeyiz sivasspor karşısında..
ali palabıyık'ın fenerbahçe'yi bırakıp galatasaray'a transfer olduğunu gördüğümüz maç.
Yendi yine aslaann!!
ağlayın lan, babanız galatasaray..

ağlayın da malca yorumlar yapan malları güzelce engelleyelim.. sizin mal yorumlarınızı görmek zorunda değil kimse..

hazmedemiyorsan kapayacaksın o çeneni..

kendi mal takımlarınızın bi halt olmayacağını biliyorsunuz g.t korkunuz o yüzden..

ikileyin şimdi..
şike dostu kaltak sivasa dersini verdiğimiz maç..

eee boş yere dememişler sivastan adam çıksaydı köpeği meşhur olmazdı..
toplanın, maç sonu hislerimin özetini geçiyorum:

görsel