1. .
  saat 14.00 itibariyle başlayan maçtır. fenerbahçe acıbadem ilk iki seti 25-14 lük sonuçlarla kazanarak maçı 2-0 önde götürmektedir. görünen o ki fenerbahce her branşta olduğu gibi terbiyeye devam etmektedir.*
  4 -5 ... hayatin anlamini arayan adam
 2. .
  3.seti de 25-12 fenerbahce acıbadem alarak 3-0 kazandığı maç olmuştur. *
  1 -1 ... hayatin anlamini arayan adam
 3. .
  fenerbahçe acıbadem voleybol takımının sıradan bir takımı yendiği maçtır.

  tamam aslanım eksile şimdi ama düşün bakalım; spora sadece futbol cevabını veren ben miyim yoksa amatör branşlarını yerlerde süründüren senin yöneticin mi? o branşlarını üç kuruşluk belediye takımlarından daha komik hallere düşüren ben miyim yoksa kol saatini tribünlere gösterip başkan olanlar mı? bir maç kaybettin diye mi söyleniyor bunlar yoksa son 10 senenin toplamı bu mu, düşünüyor musun hiç? ğaaaa ciiiim booom booom falan güzel, sinerji hoş, peki bunlar?

  ya da düşünme, siktiret. arda 'fener'e gitmem' desin yeter sana.
  2 -1 ... saylon muzaffer
 4. .
  voleybol fanatikleri tarafından takip edilmiş maç. yoksa kimsenin zikinde değil.

  galatasaray futbol takımının son şampiyonluğunda herkes hatırlar fenerbahçe diğer bütün branşlarda başarılı olmuş, şampiyonluklar kazanmıştır. ancak bir nonda ile bütün bunlar boşa gitmiştir. gençler kendinizi amatör branş falan diye keklemeyin, vizyonda olan futboldur. siz hiç voleybolda şampiyonluğu kaçırınca istifa eden bir kulüp başkanı gördünüz mü ? ancak futbol alanındaki hezimetler kulüpleri karıştırır, başkanları istifaya zorlar. bunu en iyi bilen bir gidip bir gelen, istifa yalaması olmuş fenerbahçe başkanıdır.
  1 -1 ... darkness85