bugün

alt bitecek maçtır.
gündüz oynanacak olan maçtır.

Ligin ilk haftası.
Ağustos ayındayız.
Malum yaz.

Karabükspor ışıklandırma çalışmalarını yeni sezona yetiştirememiş. Trabzonspor yönetimi tff'ye başvurarak maçın başka bir yerde oynanması talebinde bulunmuşsa da reddedilmiş.

Şimdi lig başlasa da hafta sonları keyiflensek, bir uğraşımız olsun diye dört gözle bekleyen abim.

Hiç boşuna heveslenme.

Muhtemelen güçlünün yanında yer aldığın için boynu bükük gezmeyeceksindir çoğu zaman. Ancak mevcut yönetimde aptallar olduğu sürece güçlülerin hakları her zaman için çıkarları doğrultusunda korunacak anadolu ile baş etmekten dahi çekinen sözde güçlüler ise yine eğlencesine bakacak.

Demem o ki anadolu'daki kardeşim, yine aynı tas yine aynı hamam.

Elazığlı, akhisarlı, bursalı, karabüklü velhasıl bütün anadolu.

Sus ve yalamaya devam et diyecekler. Ancak unutma ki büyük takımlarla ve gücü kullananlarla sevişe sevişe değil savaşa savaşa hayatta kalırsın.

Elazığspor - fenerbahçe maçı. ilk hafta karşılaşması yine.

Ligin yeni takımı olmanın vermiş olduğu acemilikten olsa gerek elazığspor'un stad yenileme çalışmaları yeni sezonun ilk haftasına yetişememiş.

Hemen ilgili yerlerle görüşüldükten sonra maç izmir atatürk stadı'na alınmış.

Trabzonspor da diyor ki; bu adamların ışıklandırması yok. Herkes akşam oynuyor, beni bu yazın ortasında gündüz oynatıyorsun falan.

Tff diyor ki, sus ve karabük'e devam et.

Fenerbahçe olunca maçı erzurum'a, urfa'ya, malatya'ya vermiyorlar.

Tff diyor ki, gülümse ve izmir'e devam et.

Ne ala memleket.

Yani demem o ki, 2012-2013 sezonu başlıyorsa yeni bir şey başlamıyor.
Bu aymazlar şu futboldan elini ayağını çekmedikleri sürece biz futbolseverler yeni bir başlangıç yapamayacağız.

Adalet yoksa zevkimiz yok. Tadımız yok.

Üzülerek söylüyorum ki kaosumuz var.

Adaleti sağlayamazsanız her kime olursa olsun trabzon size cehennem olur.

Adaleti sağlama gibi bir girişiminiz dahi olmazsa cehennem zaten sizlerin mekanı olur.
bugün saat 17.00'da oynanacak maçtır. ulan topçuların o sıcakta antrenmanıydı maçıydı şuyuydu derken performanslarını tam gösteremeyecek olmasına mı yanayım yoksa maç başlamadan uyanmak zorunda olduğuma mı? neyse şimdi yatarsam 5.30 iftarı çıkarırım sonra bi 3-4 daha heh anca.
orjinal federasyonun orjinal saat uygulamasıyla erken saatte, öğlen sıcağında, oruç eşliğinde oynanacak maçtır.

türkiye'deki peşkeş'in en net halidir, uyuyunuz.
iddaa oynayacaklar için 1/0 çifte şans banko olan maçtır.
Edit: (bkz: rezil olacaksınız dedim dedim inanmadınız)
yurtdışında olmam hasebiyle izleyemeyeceğim maçtır.
tff nin sezon boyunca trabzonspor kulübüne nasıl davranacağını gösterdiği maçtır. bu sıcakta maç mı olur mnskym. tüpçü in ulan o koltuktan. birazcık haysiyet ve şerefin varsa tabi!
15. dakikası 0-0 devam eden maçtır.
volkan şen'in golüyle trabzonspor'un skoru 0-1 yaptığı maç.
volkan şen' in 20. dakikada attığı gol ile 0-1 olan maçtır. devamını bekliyoruz efendim. benden selam olsun tüpçü beyine.
bugüne kadar gördüğüm en kötü futbol sahası zemininde oynanan maç.

sahanın içinde resmen foseptik çukuru var ulan.
trabzon'un bitip okeye döndüğü belli olmuş maç.

yazık lan.
her ne kadar keşke ofsayt olsaydı desem de ilk golünün ofsayt olmadığı maç. karabük 2. gol için yükleniyor son 1 dakika.
soner aydoğdu'nun yavaş yavaş etkili ara pasları atmaya başladığı maç.. takıma iyice adapte olduktan sonra daha da göreceğiz gibi bu paslardan..
trabzonun ilk haftada insanı iddiadan soğuttuğu maç..
karabuksporun puan kaybettigi mactır.
Shelton birazcık daha gününde olsaydı Karabükspor'un 3 puanı alacağı maç olmuştur.
bir takım neden forvetsiz oynamayı tercih eder anlamış değilim, serkan balcı sağ bek iken neden orta sahaya alınır sonra tekrar sağ beke,ferhat oyuna niye girer ikinci yarı sonlara doğru niye çıkar.şenol hocayı bezen anlayamıyorum.sonuç olarak kazanacağımız maçı taktik hatalarıyla kaybettiğimiz maçtır.
Maç 1-1 bitmiştir.Akhisar belediye spor hala birinciliğini korumaktadır.