bugün

Rakip takımın teknik direktörünün hangi kulübün ikonu olduğunu hatırlayan herkesin galatasaray’ ın zorlanacağını kabul ettiği maç.istikrarsız, yetersiz oynuyoruz ve Muslera da yok üstelik. işimiz çok zor maalesef…tek teselli ezeli rakiplerimizin birbirini yenememe ihtimali…

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor.
Bu maç berabere bitsin. Yenerse cimbom yensin.
başakşehir'e ilginç bir şekilde 2,80 oran verilen maç.

kenarda terim yok, kalede muslera yok.
gs'nin kazanma şansı bence yok.
Cim bomun en az beş atması temennisi ile.
görsel
başakşehirin götünü yırtacağı hayatının futbolunu oynayacağı maç. ancak boynuz kulağı geçemeyecek ve biz kazanacağız.
sensei miyagi ile danielsan'ın kapışması gibi bir şey. fatih terim ve eski öğrencisi emre belözoğlu karşı karşıya. 2-1 gs kazanır diye tahmin ediyorum.
Berabere bitsin,biri kazanacaksa galatasaray kazansın.
Televizyon karsimda. Beinsports da var ama izlemicem.
Turk hakemleri sagolsun heves birakmadilar. Bu ulkede hicbir seye heves birakmadilar. Hep kendi istedikleri, hep kendi dedikleri oldu.

Yargilanacaksiniz.
Galatasaray bu ilk 11'le kaybetmez. Göt olma pahasına yazıyorum.
Galatasaraylı futbolculara sanki hakemi baskı altına almaları konusunda maç öncesi uyarı yapılmış gibi. Kıla tüye her şeye itiraz etmekten futbol oynayamıyorlar.
diagne nin beceriksizliği yüzünden iki golden olduğumuz maç.
ismail mal gibi gol yedi aq. azıcık daha baskılı oynasak maçı alırız. diagne senin amk. bitirici fw olsa maç şimdi 4-1 falandı. hakemde çok kolay kart gösteriyor bize hadi hayırlı maç sonu burdayım.
Çok güzel bir gol ile başakşehir ilk yarıyı önde kapadı.iddam tutacak gibi.
Galatasaray'ın bu forvetlerle iş yapamadığını anlamak için kaç sezon daha geçmesi gerekiyor? yedlinden bahsetmiyorum bile. bence bu yedlin denen herife babası bile bu kadar tahammül etmiyordur.
cinconun küskü yediği maçtır. gerçekten çok yazık..

görsel
Mohammed koçum benim.
mohammed güzel bir kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı kalecinin kör noktasına göndererek ağları sarsmayı başardı. Dakika 87. Skor 1-1.
Ben mi yanlış gördüm cim bomun penaltısını vermedi pozisyon içerideydi hakem dışarda verdi.
allahtan bir puanı kurtardık. cicaldau sen ne vuruyorsun bıraksana babel vursun amk.
güncel Önemli Başlıklar