bugün

Sadece akpli değil siyasi görüşü ne olursa olsun önce insan olmalılar.

insanların karakterine, cinsiyetine, diline, dinine, düşüncelerine, etnik kökenine, kişilik haklarına saygısı olmayan tüm yazarların çaylak olmasını gerektiren durumdur.
sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilecek entry girmişlerdir.

zira hepsi cumhuriyet düşmanı, şeriatçı, açık seçik vatan hainleri.
Başlığı açan tip unutulmuş. Modlar göreve. Evet.
darısı başına yıkamacı.
Mod besiktasliysa ve sen değilsen caylak hatta silik bile olabiliyorsun. Burda böyle.
Çok üzücü bir gelişmedir.

görsel
(bkz: gözleri ampul şeklinde ağlayan surat)

başlığın olması gereken hali, "18 06 2019 ak partili yazarların çaylak olması skandalı" şeklindedir, "bu ne şimdi, iki başlık arasında hiçbir fark yok" diyerek tepkime koyacak olan zeki kardeşlerim.

pek tabisi "skandal" diye nitelemek iyi niyetli yaklaşmak olur bu adaletsiz uygulamaya.

az evvel dikkatimi çekti, sözlükte cihad eden, küffara karşı kılıç niyetine kalemini kullanan, put kafalara haddini bildiren gönüldaşlarımın seslerinin çıkmaması. "nasıl olur yha" diyerek her birinin profiline tıkladım, teker teker.

gördüyüm manzara karşısında ise dehşete düştüm, donanımlı üstün bilgi ve birikimleriyle sözlüye yön veren ak parti sevdalısı başarılı yazarların neredeyse tümü çaylak cezası almıştı. sebebi nedir bilemiyorum.

pkp nin neden olduğunu biliyorum ama, "abazan ve yıkık" dedi, birine. konumuz bu deyil! * konumuz, erdoğan sevdalısı kardeşlerimizin nasıl olur da ceza alması. zira üstte de altta da dediyim gibi her biri bilgili, kültürlü, donanımlı, sözlük formatından bihaber *, entelektüel yazarlardı.

biliyorum, merak ediyorsunuz "kimler bu über yazarlar" diye. şimdi altta kullanıcı adlarını vereceyim, merak etmeyin.

isminiunutanadam idolüm mesela. kesinlikle formatı ihlal ettiyine şayit olmadım.

tiamat örneyin, putkafaların bilene hayranlıkla takip ettiyi biri idi, nasıl çaylak oldu anlayamıyorum.

telefoncu ekrem kadir mısıroğlu hayranı tarih bilgisi ile de kendine hayran bırakan başarılı bir yazar. *

son olarak ise payback mesela. üstteki deyerli arkadaşlar hadi neyse de bu adam nasıl çaylak olur anlamakta zorluk çekiyorum. sanırım, sözlükte islami yazarların dışlandığı iddiası etkili oldu. susturdular kalemi kuvvetli arkadaşımızı.

gerçekleri tekrar ettiyi için. ama üzülmeyin çocuklar güneşli günler göreceyiz. bu faşist düzene "dur" diyeceyiz. merak etmeyin, yılmayın, sabredin! eyer inanmışsanız galip olan sizsinizdir! olmaz öyküyyleen! evet.