bugün

Türkiye şartlarında havada kapılacak erkektir. Sekilciliğe böylesi önem atfedilen bir ülkede normal tabi.

Ayrıca karakterli ve olgun ve sadık bir kişiyse eşi olacak hanimefendi şanslidır.

işin görselliği önemlidir şüphesiz ama çok daha önemli şeyler vardır öncelikle kişinin kendisi adına.

Ne vucutlar gördük gördük içi boştular.

Ben de öyleydim kendimden biliyorum.
üçgen vücudu olan bir yerden bitmedir. ayak altında fazla gezmesin maazallah ezilir filan...
çok bakımlı ise genelde gay oluyorlar.
adımı da yazsaydınız.
176 boyuyla Tom Hardy yapınca sorun yok sıradan bir erkek yapınca üçgen peyniri...

Ya bir gidin abi ya :D
Başlığı okuyunca acaba benden mi bahsediyor didim.
Yuruyen ucgen peynirdir.
benden 7 santim kısa erkek özellikleri dir.
1.78 e kısa diyenlere geliyor.

ülkelerin erkek boy ortalaması:

brezilya 1.70
kanada 1.73
almanya 1.78
türkiye 1.74
fransa 1.74
Yunanistan 1.76
iran 1.70
ispanya 1.76
Japonya 1.71
en çekici erkekler arasındadır. gözdedir. birçok erkeğin kıskandığı erkek modelidir.

misal veriyorum; görsel

yuh diyorum! çok fazla kas sevmeyen bir bağyan olarak, bu görseldeki abimiz, kendini aşmış vaziyette. tam kıvamında dedikleri bu olsa gerek. bu arada 1.70lik bir bağyanım. canım benim***
boydan kaybetmektedir. bir de hobbit boyuna bakmadan, 1,70'lik kiz istiyor yanina haspam.
türk milletinin oscarlik komedi halleri bunlar iste. sacinin sariligi, kisacik boyunu kurtarabilecegini sanan "ayy ne avrupaiiiiyeaaam yeah" tiplerin mevcudiyetini gözler önüne seren ibretlik paylasim.
subhanallah yani!

1,70'lik sevgili....*
1,90'lik "kasli gözlü dösü killi" adamken, benim bile böyle taleplerim yok.

(bkz: hayal aleminde yasiyor bazi ipneler)

van münüt editbüdüt sonuc:
büyü de gel yavrum.

sekönd minüt editbüdüt: sarisin ücgen vicütlü kompleksli hobbit ve hobbit sever sisko cirkin karilar icerlemisler. önce güldüm, sonra bastim eksiyi! *
cep herkülü gibi kalır zira boyu kısadır. ayrıca üçgen vücut gereksizdir, fiziğinin düzgün olması sağlığı için yeterlidir.
kısa erkek.
görsel
En sevmediğim erkek tipidir, hafif kısa boylu, uzun saçlı erkek daha iyidir.
Boy pos Allah vergisi şeyler, önemli olan karakterdir, lafını hatırladıgım bir konu.
boyu 1.80'e çıkarırsak saçı da biraz uzatırsak tadından yiyilecek erkektir.
ideal erkek boyu 1.88 olduğundan, ideale on kaladır kendisi. biz ona kısaca idok deriz.
bir kafa darbesiyle 1.90 lıkları rahatlıkla yere serebilecek erkektir.
belki yanlış ölçülmüş erkektir. tekrar ölçülmesi tavsiye edilir.
1.90 lık erkeğin yanında pek de tercih edilmeyendir.
(bkz: bir alex değil)
1.97'lik yiğit delikanlının yanında sadece bir böcektir efenim.
kısa boylu türk erkeğidir. sıkça rastlanılan tiplerden.
(bkz: anladık biz seni)