bugün

Malesef herkese tepeden bakmaktır.

Biraz süt için basket oynayın plz. Ben de topuklu giymek istiyorum ama sonra sizlen muhatap olamıyorum.
176 cm kız mı olur? Başka bir şeydir o.
Dil piercingimi unutmuşsun. Derhal eklemezsen foto atarım.
ben değilim.
gerçi benden kısaymış 5-10 cm kadar.
gerçi tekrar düşündüm de ben kız da değildim.
insan gerçekten hayret ediyor.
Fizigi guzelse Uzun paltolar trençkotlar güzel yakışır.
Yoksa Muhittin abiye benzemesi an meselesi.
Günümüz erkeklerinin bile bazılarının 1,65 civarında olduğunu düşünürsek (bkz: ben) evde kalabilme potansiyeli yüksek olan kızdır.
tam bana uygun olan kızdır. 1.84 boy ile 1.76 boyu harmanlarsak bu dünyaya çok güzel genler aktarabiliriz.
Benden 6cm uzun olmaktır.

iyi ki, 6cm uzun olmamışım yoksa bazı hazlardan uzak kalacaktım..
topuklu giyme lüksü olmayan kızdır, bide popoyu göstereceğim diye topuklu giyerse,
yükseklere sesimizi duyuramayız.
Benden dokuz santim kısa olmak. Topuksuz.
keşke her şey boy olsa. öyle kalsa bitse. önemli olan 2 faktör vardır. 1, yüz güzelliği, 2 fizik güzelliği. boy; fizik güzelliğinde etkili bi unsur değildir. 1.60 boya sahip olup muazzam fiziği olanlar da var 178 olup kalas gidi dolanan da. yüzü hiç katmadım bile. boş konuşmayın.
Benim boyum bana yetiyor ama 2-3 cm daha olsa fena olmazdi. Uzun boylu kizlari begenirim ne guzel topuklu ayakkabiya ihtiyaclari yok.
tam benlik kızdır
topuklu da giyebilir yanımda sıkıntı değil.
benden 2 cm kısa olan karşı cinsim topuklu giymezse sevgili olabiliriz.
Yine herkes 1.90 üstü bakıyorum. *
Benden 30 cm kısa olan kızdır. Çıtayı artıralım.
Türkiye standartlarında manken olmaktır..
176 cm den kısa erkekleri rencide eden kızdır.
57 kilo ve kıvrımlıysa talip olabileceğim kızdır eheh.
Şanstır.
At gibi hatun dedikleri bu olsa gerek. Kadınların her türlüsü güzel.
Türkiye şartlarına göre şimdilik biraz uzundur ancak yeni nesilin boyları düşünüldüğünde ileride çok da uzun olduğu düşünülmeyecektir.

En büyük problemi muhtemelen istediği ayakkabıyı bulamamaktır.

He birde banban sözlüğe üç buçuk sene sonra dönmüşken sürekli boyunun gündeme gelmesi bir işaret midir? (Neyin işareti olacaksa...)