bugün

postür sorunları olduğu için kısa gözüküyor olabilirler.
biz 1.86 1.87 olunca neden 1.85 veya 1.90'a yuvarlamıyoruz beyler. *
benim boyum 175 ben üstüne basa basa 175 diyorum. benle aynı boyda 180 arkadaşlarım var. ama sonuç olarak 180 de olsan 175 de kısa sayılıyorsun .
aynısını çok yaşadım. boyum emin olmasam da 178 diye biliyorum. benden kısa olan herkes bana 180 üstüsün diyor . millet kendi psikolojisini düzeltmek için bizi yüceltiyor. ak delileri.
(bkz: Psikolojik sınır)
5cm'nin lafını yapmamaktan süregelir. ha 1.75 ha 1.80 gelip ölçecek misin bruderim?
türkiye'de boy ölçümünün doğru yapılmadığı ve nalburda satılan ölçüm aletleri ile ölçüm yapıldığından dolayı 6-7 cm büyük ölçüldüğü hesaplanırsa şaşılmaması gereken durumdur..

boy ölçümü özel sağlık merkezlerinde ayakkabı,çorap ve üst kıyafet çıkarılarak yapılır..

nereden mi biliyorum ? kuzenim yıllarca boyunu 187 cm sandı..acıbadem'de yapılan ''boy-kilo-kas-yağ ölçümü'' sırasında boyunun 1,79 cm olduğunu öğrendi ve şoke oldu..

bizim millet herşeyi olduğu gibi boyunu da abartmayı çok seviyor..kime sorsan 180 cm üstü..ama ne hikmetse herkes bir isveçlinin yada avrupalının yanında bücür gibi kalıyor..

o zaman ya senin söylediğin boy palavra yada isveçlilerin ortalama boyu 2,30 cm falan..
küsüratlı atayım da attığım belli olmasının tam tersi *
(bkz: çingene hesabı yapmamak)
(bkz: düz hesap)
önemli olan boyu değil işlevi yeğen diye içimden geçirmedim değil.
(bkz: allah adama hem akıl hem boy vermez)
güncel Önemli Başlıklar