bugün

Karsilasilmasi akabinde ilk 10 saniye icinde asik olunan, sohbet edildiginde sicakkanli, fedakar, zeki ve ilgili olmasi halinde bir tutkuya donusen, sevgiliniz olmasi halinde en agir uyusturucular kadar vazgecilemez bir bagimlilik yapan kiz tipidir.
seri üretimini google girl'ün üstlendiği ve girl.google.com adresinden bulunabilen kız çeşididir.
hayatı kolaylaştıran google sağolsun.
(bkz: kyle xx)
güzel kızdır. iyidir, hoştur, bebek yüzlü olması da bu başlığı açmak için yeter şartlardan biridir.
birde bunların 180 boyun da 62 kilo olanları vardır olağan üstülerdir.*
çekici kızdır. o kadar çekicidir ki nicelik vererek açıklatır konuyu, sayısal çözümler buldurur.

kız olduğu da aşikardır.
bazısında ilk 15 saniyeyi de bulabilir aşık olmak. ilk beş saniyeyi boy ve kilo ölçmek için harcadığınızı varsayıyorum.
bu kadar güzel olmasını reklama bağladığım kızdır.

(bkz: neden beğenildiği anlaşılmayan hatunlar)
- sulak yerde buyumustur. (1.74.. hey masallah)

- ele avuca gelir.. iyidir iyidir. (56 kilo)

- kese kagidi masrafi acmaz. (bebek yuz)

- yirim yirim. (yirim)
kız olduğu aşikardır diyenlerin hakkında açıklama yapmaması gereken kızdır. bu boy ve kiloya sahip bebek yüzlü kızlar hakkında bir anket yapılacaksa bunu o yapamaz.
kızdır. çok başarılı.
hakkında açıklama yapınca ayar verme meraklısı olan bünyeleri bir anda çıldırtan kızdır. acaba bunun nedeni bu boy ve kiloda kız arkadaşları hakkında atıp tutanları kaldıramamak mıdır bilinmez.
sonuçta o da bir kızdır.

diğer boylarda kızlar da var.

kızlarımız..

onları da sahiplenmeli.

bebek yüzlü olmasa da..

sivilcelerini patlatmalı.

kızlarımız..
sözlüğün ebesidir. tam kendisinden bahsederken bana göz kırpması tahrik ve tahrip gücü yüksek bomba etkisi yaratmıştır.
an itibariyle onune geleni ısıran komsu cocugundan sağlam bi ısırık yemiş kızdır. ben ısırsam öyle inletmem, o derece..
manken kıvamında kızdır. ancak mevsim itibariyle daha kışlık bir kız tercih edilmelidir.
(bkz: taylor swift)

ayrıca isveçli ralli pilotu Ramona Karlsson ve co-pilotu Miriam Walfridsson'da bu kategoride incelenebilir.*
http://www.youtube.com/watch?v=bvzu5fy7jhI
kesinlikle 56 kiloda ve 1.74 boyunda olmalıdır. kilosunda 250 gram oynasa anında gözden düşer. öyle bir şey bu.
küçük bir çocuğun çikotalayı ve cipsi yemesi gibi yenmesi gereken kızdır.
(bkz: sürpriz at)
(bkz: rüyalar gercek olsa seni her gün görürdüm)
bebek yüzlü olduğu için tercih edilesi kız değildir. oysa ki daha kadınsı bir yüze sahip olsa erkekleri anında ağına düşürebilirdi. ama bu bebeksi suratla ancak abazanları kendine aşık edebilir.
(bkz: sözlük üzerinden sevgili bulmak)
bebek yüzlü olduğu için evlenilesi kız'dır. gelsin evimin kadını, cocuklarımın anası olsun denilesi nadir kızlardan dır. ayrıca;
(bkz: bir author gördüm sanki)
(bkz: 175 boyunda 58 kilo bebek yüzlü kız)
(bkz: 170 boyunda seksi vucutlu kız)
güncel Önemli Başlıklar