bugün

O kişi benimdir evet. Imkanimiz olmadı en fazla bu kadar uzayabildim ne yapayım genlerim de yokmuş.
Allahın verdiğini eleştirme cesareti nerden geliyor acaba? Ne yapalım kısa ise siz uzunsunuz da ne işe yarıyo.

Devede de boy var ama eşeğin arkasından gidiyo.

Velhasılkelam boy pos geçici zaten eğilip yürüyecen aklını kullan gerek kalmaz zaten boya.

(bkz: kime laf anlatıyoruz)
vücut tipi önemlidir efendim. eğer bir endomorf ise siz "haha .mına kodumun şişmanı seni" diyemeden götünüze kolunu sokabilecek adamlardır bunlar, kaslı şişman olabilir lakabı falan. bunun dışındakiler "kof" veya "duba" olarak adlandırılır halk arasında.
178 santimim umarım bana vurmuyordur.
1.55 boyundaki kızla evlenmesi gereken erkektir.
tuzluk gibi o ne öyle ya.
benim gibi cücedir.
Erkek mi? Hahahah. Erkek dediğin 1.95 olmalı ki tırmanabileyim hayatıma heyecan katayım. Siz eziklere tepeden bakayım.
benim. hatta 1.69 da olabilir. pek bir zararı olmamakla birlikte bir hayrı da yoktur. sadece yere düşmüyorsun.
ortaköylüdür.
Orta boyludur. Net.
Türkiye şartlarına göre ne uzun ne kısa olan erkektir.

1.50 kızlarımızı düşünecek olursak gayet normaldir.
Kısa boylu erkektir.
Ortaboylu erkektir.
Ezik karaktersiz asosyal tipsiz köse bir velettir.
Türk kızlarına uyumlu erkek boyu.
benden kısadır.
beden uzundur.
ilkokul 3'de ise iyi prim yapar.
Kısa erkektir. Benim bir kız olarak 1.78 olduğum düşünülürse baya kısadır yani.
170 cm boyundaki erkekimsii diye acılması gerek başlık . Erkek dediğin en az 1.80 olur be oda en az minimum gerisi bence ne bileyim bir soğan cücüğü bir patates püresi tadında
ortalama bir türk kızı ile münasebet kuracaksa problem yaşamayacak erkektir. düğün günü yenge topuğu abartmasın, kafi.
(bkz: nefes alsın yeter)
spor yapan dolayısıyla atletik bir vucudu sahip, koyu kıyafetleri tercih eden, çoğunlukla tek renk giyen, gömlekleri dikey çizgili t-shirtleri baskısız olan erkektir. gardrobunda bir yada bilemedin iki takım elbisesi vardır onada sağlam bayılmış. mutlaka bi terzisi vardır. sonuç olarak kısa olduğu gerçeğini insanlara unutturan yakışıklı adamdır.
15 cm yukardan baktığım erkektir.
güncel Önemli Başlıklar