bugün

Damarlarında akan ergen kanından mütevellitdir.
Allah kolaylık versin. zor hayat yaşamış olabilir.

Bu daha başlangıç mücadeleye devam.
daha baslamgic denilir.
arkadaş sen ne yaşadın da böyle oldun. 17-18 yaş en güzel yaşlardır. tek derdin okumaktır sorumluğun yoktur, gez toz keyfine bak.
agar.io oynarken beklenmedik bir anda yutulan çocuk beyanı. kendine gelmesi yaklaşık 4 buçuk ayı bulacaktır.
eyvaaah yakında bali çekmeyede başlar bu. la daha ne gördünde neden yoruldun hıyar. simit sattında 5 çocuklu aile mi geçindirdin. yatalak anana babanamı baktın . sevdiğin kız kardeşimmi dedi. yolda kaldında paran yoktu evemi yürüdün. ne yaptın la elin yağda götün balda elinde en kötü bin liralık telefon. baban dese ağrına gider bir abin olarak uyarıyom silkin kendine gel. daha çeşit çeşit karı sikecen okursan güzel bi iş güç sahibi olacan çıtır bir kızla evlenip her gün elinin altında pambık gibi amcıkla uyuyacan . daha neler var ya tatillere gidecen gezecen. o düşünceler ergenlikten 18 19 oldunmu atlatırsın 25inde tam oturur kişiliğin zaten kardeşim . kendine gelmezsen tutup silkelerler seni uludağ halkı benden söylemesi.
dur sen daha.
(bkz: hele otur bi soluklan yeğenim)
ösym bezdirmiştir sağolsun. o sınava gir, bu sınavdan çık... *
Biz öyle neler gördük be.
Aferin sana şimdi kalkta ödevlerini yap.
Ya şimdikiler hep böyle sevgilisiyle arkadaşıyla veya ailesiyle kavga edince yeterli ilgi göremeyince hemen çok yoruldumlar ölmek istiyorumlar falan.
ahhh ulan ne dünyadır be!

ben 45 yaşındayım sağlık sebebiyle artık içki içemiyorum, sigarayı bıraktım, doğru düzgün lezzetli herşey zararlı artık, kebaplar tatlılar filan hepsine korkuyla yaklaşıyorum. bunları yiyebilir içki de içebilirim ama o takdirde çok fazla yaşamayacağımı biliyorum.

17 yaşındaki çocuk senin yerinde olmak için neler vermezdim ulan. daha önünde nereden baksan 25 sene doya doya sağlıkla yaşanacak bir ömür var. istediğini yeyip doyasıya sarhoş olabilirsin. önüne gelen hatunu devirebilirsin. yani yaşayabilirsin be.

yaşamaktan korkma ve fırsatın varken yaşa. inan bana çocuk zaman çok çabuk geçiyor...
Osbir çekmekten yorgun düşmüş yazar beyanı.

Tavsiyem; az asıl.
gta 5i bilgisayarı kaldırmamıştır.
(bkz: tünelin ucunda ışık yok)
(bkz: yol yakınken geri dön)
(bkz: cedric)
ebeveynleri aslında daha da çok yorulmuştur.
Biraz erken yorulmuşsundur sanki.
Altında "sen ne gördün ki çocuk mu büyüttün ? Şunu mu yaptın ? Bunu mu çözdün?" Gibi yorumları sıklıkla gördüğüm ve bu yorumlara anlam veremediğim, anlayamadığım beyandır. Sonuçta herkesin yaşına yaşamına göre bir geçmişi bir görmüşlüğü vardır.
matematikte henüz işlediği limit konusu yüzünden gerçekleşmiştir.
bunlar hep okul yüzünden.
ümraniye çöplüğünde geri dönüşüm işinde çalışıp geceleri bali ve uyuşturucu seansları düzenliyor olabilir.
saatin on yedi yaş için geç olmasından kaynaklanan durumdur. Kemik gelişimi için uyunması gereken saatlerdesiniz efendim, uyur iseniz geçer.
Evet arkadaşlar çok yoruldum artık.
Hayat zor ya. Yaşlandık da zaten. Zaman hızlı geçiyor arkadaşlar kıymetini bilin. *