bugün

hayatının aşkını bulduğunu sandığı için ona muhtemelen sülük gibi yapışır. çok mühim(!) konular yüzünden derin(!) tartışmalar yaşarlar. ayrılıp ayrılıp barışırlar ki bunlar bu büyük aşkı daha da acılı, arabesk bir moda sokar. takribi 1 1,5 sene sonra ayrıldıklarında da "aşk diye bişey yok yeaaa" girizgahlı öyle cümleler kurar ki, 18/19 yaşında da kendini filozof sanan bir geri zekalıya dönüşür. 21-22 yaşında kendini başka bişey sanan bi geri zekalıya dönüşür, olaylar böyle akıp gider çoğunlukla, dönüşüm ve geri zekalılık onun için hep baki kalacaktır.
daha 17 17 17.
(bkz: teoman)
bulduğunu sanmsı daha kötü bir durumdur. bide anlatamazsın bunlara daha hiçbir şey görmediğini ilerde farklı birsürü şey yaşayacağını..
17, hayat, aşk. hadi len oradan!

sanrıdır, bir nevi delüzyon, allah şifa versin, verir de zaten.

edit, büdüt: eksileneceği sandığın, adeta bilerek yazdığın onca entry'den bunun eksilenmesi ne tuhaf. eksileyen arkadaş 17 yaşında hayatının aşkını bulduğunu sanan bir gerizekalı olmalı. geçsin 3-5 ay görürüm ben hayatının aşkını... gençlik başında duman, ilk aşkın , ilk heyecan... hayırlısı...

Harbiden, bi daha eksileme lan, bekle 3-5 ay.
belki de gerçekten bulmuştur hepsini gerizekalı kategorisine sokmak esas gerizekalılıktır.
aşkın yaşı olmadığı gibi, aşkı bulmanın da yaşı yoktur.. kimin gerizekalı kimin akıllı olduğunu gösterecek olan zamandır.
17 sinde aşık olup ömür boyu mutlu olanlar bulunduğu gibi, 40 ından sonra aşık olup 3 ay bile sürmeden hüsranla sonuçlanan örneklerine rastlamak mümkündür.
ben geri değil hatta ileri zekadır. çünkü 20 yasını gectikten sonra asla o heyecnı yasayacağı bi aşk bulamayacaktır. "aferin kızım" otur 100.
bazılarına göre, zekasının geriliğini 17 yaşında hayatının aşkını bulmasıyla kanıtlayan kişidir.
(bkz: o yollardan biz de geçtik genç)
bulur, kaybeder, bulur, kaybeder, bulur, kaybeder, bul.., ..er...
bildiğin embesil.
18 yaşında, bir daha kimseyi sevmeyeceğim diye ağlayacak olan gerizekalıdır.
eğer bir kızsa, sevgilisine "biz evlences dımı ashqım" diyen ergendir.
aşkını değil meşkini bulan gerizekalıdır.
inşallah çok mutlu olur. hiç ayrılık acı hüzün yüzü görmezler.
(bkz: AA BEN)

(#21790682)
fi tarihinde bendim o gerizekalı.

nasıl bi sevmekti lan öyle. kendimi alamıyordum amk. geçen sokakta gördüm, saçma sapan geçen iki yıla hayıflandım, o kadar.
bulduğunu sanır genelde. 2-3 sene sonra görür o hayatı da aşkı da.
1 liraya iki yüzük bulup biz yüzük taktık, ciddiyiz diyecektir. ciddiye almayınız.
gerizekalılığından memnundur ki yakında sözlenecektir.
yakında yüzük takacaktır.
Yüzüğü taktiktan 2 gün sonra ayrılıp yüzüğü atacaktir. Ağır ergenlik geçiriyor olmasi muhtemeldir.
birbirlerine facebook yada twitter'dan aşk sözleri atan iki adet liseli ergen kardeşimizdir.
Gerçekten bulmuşsa, onun için sonuna kadar savaşması gereken, gerizekalı olmayan kişidir.
terk edildiğin de mal gibi ortada kalan gerizekalıdır.
güncel Önemli Başlıklar