bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    henüz küçük denilebilecek bir insanın kendini ''ay ben çok hırpalandım, yoruldum, hayatı anladım'' demesine iten şey. aslında girdiğini sandığı depresyon, belki de ona asla ulaşamayacak kadar uzakken, o ölecek.
    edit: (bkz: 38 kötüleyen kimsiniz la).
    12 -20 ... kasgarli tost
  2. 2.
    olabilecek bir durumdur, normaldir. ailelerinin yaşadığı sıkıntılarla sıkılan gençlerimiz çok fazladır. en yakınımda örnekleri vardır.
    -1 ... unique270
  3. 3.
    bunların aşka inanmayan versiyonları da vardır ki onlar hiç çekilmezler. odunla dövülesi insanlar...
    2 -1 ... bugsbunny
  4. 4.
    (bkz: 17 yaşında öss ye girmek)
    2 -1 ... sayincevizkabugu
  5. 5.
    (bkz: annesinin kuzusu büyümüş de depresyona da girermiş)
    2 ... beyaz etli prens
  6. 6.
    ergenlik kaynaklı bir durumdur.
    1 ... umutluyum hala
  7. 7.
    bunların tribe yatanları ya da otu boku gözünde büyüttüğü için depresyona girdiğini sananları olduğu gibi gerçekten bu hastalığa yakalanmış olanı da olabilir. normaldir de herkezin sosyal çevresi ve yaşam standartları bir olmuyo malesef. bu gün 40 yaşında dötüne çük değmemişin biri "depresyon da neymiş artistlik bunlar hep" diyebilir. aynı şekilde 17 yaşında bir genç o herifin hayatında karşılaşmadığı zorluklarla da karşılaşa bilir. muhakkak ki bu da ruh sağlığına etki edecektir. (ulan bana ne oluyosa) * * *
    ... sur duvari
  8. 8.
    22 yaşında depresyonun size girmesine neden olacak olaydır. neyin depresyonu lan o yaşta? iyileşmeyen sivilcelerin mi?
    3 -2 ... istanbul icin efkar vakti
  9. 9.
    (bkz: dedirten başlık)
    aslında, sonunda fiil bulunan bu mevzunun çıkış noktası, hayatı henüz 18 yaşında olup da anladığını sanan kimi 'dallama'ların varlığıdır. ''ay ben de depresyondan yeni çıktım, çok kötüyüm ve aynı zamanda 17 yaşındayım'' denilirse elimin tersiyle kuvvetlice vururum adama.
    1 ... kasgarli tost
  10. 10.
    izleyici kitlesi ilk ve ortaöğretim öğrencileri olan dizileri izleyip, oradaki karakterlere özenen çocuklarda görülebilen olay. bu yaşlar biraz aşıldıktan sonra ise hayatın o dizilerde göründüğü gibi olmadığını öğrenince gerçek depresyon başlar.
    3 ... bttf