1. 1.
    yetenek sizsiniz yarışmasında görüp bu konuda yazmama neden olan çocuk ve onun gibilerdir. ismi sanırım ilkay. 17_18 yaşlarında sakalı bıyığı var maşallah, keçi bırakmış, uzun saçlı, şirin tipli. fakat yüzü bebe yüzü daha ağzı nerdeyse süt kokuyor. * tamam ben de 18 yaşındayken kendimi büyümüş zannederdim ama bu çocuk abartıp kendine adam diyor ve şarkısında mükemmellikten bahsediyor. şarkıları çok bilinen rock n roll tarzı, her grubun aşağı yukarı çalabilecegi bişey. daha çok büyümen lazım çocuk. bundan 10 yıl sonra bu halini beğenmeyeceksin bundan emin olabilirsin.

edit: asıl sorun, ukalaca olan tavırlardır. övülecek bi taraf varsa eğer, sen kendini değil de başka insanlar seni övsün. sanrım anlatmak istediğimi anlatabildim.
    6 -10 ... samanta
  2. 2.
    ergenliğin getirdiği geçici bir olaydır.
    2 ... yazik sana
  3. 3.
    büyüyüp kartlaşıp çocukluğunda hayal ettiği yaşamla bugün yaşadığı hayat arasında adeta uçurumlar bulunan insanın hüzünlü serzenişine konu olmuş çocuk da olabilir.
    -1 ... cornelia
  4. 4.
    (bkz: ergen isyanı)
    1 ... saaat
  5. 5.
    (bkz: grup içide kendini kabul ettirme çabası)
    1 ... sifonlagitmeyen
  6. 6.
    17 yaşında, hayatın her bokunu görmese de, yeterince görmüş ve olgunlaşmış adam çocuktur. adam gibi adamdır.
    3 ... beter
  7. 7.
    adam olmanın belli bir yaşı mı olurmuş diye düşünerek hareket eden çocuk. *
    2 ... wecihii
  8. 8.
    fatih in torunudur.
    2 ... mashadov
  9. 9.
    ben 10 yaşımdan beri kendime ve hemcinslerime adam derim yeri gelince. al bi örnek:
    mahallede maç yaparken..
    - aha gol len gol!
    + değil ya ne golü adama bak!
    - gol olum adam zıplasa eline değecekti!
    3 -1 ... ghetto agent
  10. 10.
    17 yaşında asılan bir adamın acı hikayesini okumuştur. Türkiyede 17 yaşında olmak , adam olmaktır.
    2 ... importer