1. 1.
    Rezilliğin daniskasıdır. An itibariyle ömer çelik denen herifin yaptığıdır.
    2 ... be happy yine yine yeniden
  2. 2.
    işe yarıyor ama.
    5 ... kalahari 1
  3. 3.
    ortada zihinsel bir mağduriyet var, geri zekalılık olarak adlandırılabilecek..
    3 ... artificialhuman
  4. 4.
    şu anda a haber denilen kubur'da cana barlas ,pissiko oğlu cemil ve bir kaç kişi konuşuyor.

komik ötesi , canan barlas soruyor ya niye akp'liler oy kaydırmadı falan diye karşısında ki akp 'li bize seçim kanununa uyun diye talimat verdiler diye yeriniyor.

insan geçekten inanamıyor,ben hatırlıyorum chp'liler boş binalara metruk evlere oraya buraya seçmen yerleştiriyorlar bir dairede 60 kişi var denince yok kardeşim olmaz öyle şey demişlerdi. bir dairede 60 kişi olayını ysk onaylamıştı.
    mağdurluk anında utanmazlık arşa çıkmış.

a haber -atv yayın grubu kalyoncuların imiş, ibb'den aldıkları ihale on ülkeyi doyurur.

sabah yazdım a haber'i hes kablo, halk ve ziraat bankaları istikbal mobilya ** dakikada hatta yarım dakikada,bırak onu 10 saniyede bir bir reklamları çıkıyor a haberde.
    rezillik diz boyunu aşmış.

getirdiler devlet memurlarını sandık başkanı yardımcısı falan yaptılar ,birde haklı akp bir anlamda alayı fetö'cü bunları yarısı da devlet memuru iş yapmaktan acizler.

kendi planladıkları olay ters döndü. akp bakkal yönetmekten aciz insanlarla dolu,bakın istanbul il başkanına konuşmaktan aciz .

17 yıl yönetmediler..

borç aldılar iç,dış. sattılar,vergi topladılar hepsini har vurup harman savurdular ,hala borç bulup savurmaktan yanalar .
    onun için mağdur olmak zorundalar çünkü zavallılar.
    4 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    arsızlığın, hayasızlığın, haysiyetsizliğin daniskasıdır. ülkedeki 82 milyona açık açık aptal muamelesi yapmaktır. gerçi kendi seçmenleri konusunda haklılar ama arada biz de kaynıyoruz, çok ayıp oluyor.
    2 ... basterdmusician