1. 105.
  beşiktaşımızı galibiyetinden dolayı kutluyorum.

  maça dönecek olursak akıllı olan kazandı.

  2 taraf içinde mücadele gücü yüksek diyemeyeceğim keza galatasaray ı sahada göremedim. arkadaş siz ne ara bu hale geldiniz? gerçekten hiç keyif almadım.

  bir şekilde beşiktaş gol atacaktı. çünkü galatasaray, koca galatasaray beraberlik için inönü ye gelmiş maalasef.
  orta saha tam bir facia, defansta hatayapmış olmasına rağmen ilk yarı abu'yu durduran luyindama'ydı. marcao ve luyindama harici dün galatasaray yok gibiydi.

  belli bir dakikaya kadar halı saha niteliğindeki maçtan galip çıktığımız için sevindim ama bu sene 30. maçlardan sonra ara çok pis açılır. potada fenerbahçe ve beşiktaş kalır.
  3 ... rockonbaby
 2. 106.
  Besiktasliyim ama iddaada Galatasaraya vermiştim.yendik ama takviye şart.
  1 ... alexdeberk
 3. 107.
  Beşiktaş hak ederek galatasaray'ı sahaya gömdü ama, mesut özil sadece fenerbahçe'ye değil türkiye süper lig'ine transfer olduğu için bu maç fenerbahçe'nin gölgesinde kaldı. Yine her zaman olduğu gibi başrolde her zaman fenerbahçe var.
  -5 ... sivasli bey
 4. 108.
  20.dakika da (bkz: cüneyt çakır) avantajı kesmese oğulcan direk kaleye inecekti şu an çok başka maç konuşuyor olacaktık.
  ... gokhanama175
 5. 109.
  sayın terim, maça donk ile başlasaydı şimdi çok daha farklı sövüyor olabilirdik.
  ... judas
 6. 110.
  Gooooooolllll!!

  90 + 1250 falcao!
  ... frekans
 7. 111.
  Adamlar hala avantaj kesilmese oğulcan denen arkadaşın gol atacağından emin. Fakat aynı maçta dedikleri olay ellerinde patlıyor çaykur rizeye karşı karşıya 2 gol atan larin bu maçta karşı karşıya pozisyonu atamadı mesela. Halamın bıyıkları olsa moduna girmeyelim...
  ... zenn lavian