1. ?.
  evet efendim. o çarşambayı perşembeye bağlayan mübarek gece. Galatasaray'ımız, "tarihi fark yer" denilen maçta Arsenal'i başabaş mücadele sonucu mağlup edip uefa kupasını almıştır o gece. Sevincinden ne yapacağını şaşıran ben evin içinde şuursuzca böğürerek futbolla zerre alakası olmayan babasının o güzelim uykusunun içine etmiştir. hışımla uyanan baba küfürler eşliğinde şahsı odasına götürüp yatağına yatırır. ve o kupa törenini izleyemeden uykuya dalar evlat.

  (bkz: 17 mayis 2000 galatasaray arsenal maci)
  8 -1 ... arjen robben
 2. ?.
  maçı 3 tanesi fenerbahçe formalı 2 tanesi beşiktaş formalı olmak üzere 20-25 kişilik bir arkadaş grubuyla seyreden şahsımın maç içinde karşı karşıya kalmışken hakan şükür' pas atmak yerine topu dışarı atan arif erdem'e söverken, hagi'nin en lazım olduğu anlarda gereksiz yere kırmızı kart görmesiyle gözyaşlarına boğulurken ve son penaltı anında yere oturup bağıra bağıra dua ederken ki halleri halen anlatılır. kupa alındıktan sonra da sabaha güneş doğuncaya kadar sokaklarda olduğum, ömrümün en güzel günü. o günden içimde kalan tek ukte ise öyle bir anda tribünlerde olamamak.
  4 ... fth
 3. ?.
  maçı biri Beşiktaşlı biri Ankaragücü taraftarı 2 arkadaşla;i.melih gökçek'in altınparkta kurduğu dev ekranda izledik maç sorası vasıta bulamadığımız için eve yürüyerek gittik ama eve gitmek bahane her sokakta her caddede ki eğlencelere katılarak gül gibi eğlendik lakin tam eve yaklaşmışken bir kamyona binip bütün ankarayı turlamamız yaptığımız en büyük hataydı yürüdüğümüz kadar yolu tekrar yürüyüp eve gitmiştik...
  2 ... tttddd
 4. ?.
  (bkz: sevişmek)
  (bkz: uyumak)
  2 -3 ... gerko
 5. ?.
  evde izlerken son penaltının atılması ile sıçramamın gerçekleştiği, tavanda asılı olan avizeyle kafamın bir akrabalık kurması sonucu aniden yere düşüp ağlamaya başladığım andır.

  b: babam c: cagataykaan

  b - oğlum neden ağlıyorsun? erkek adam bir kafasını çarpmayla ağlar mı?
  c - babacığım* kafamı çarptığımdan değil kupanın sevincinden ağlıyorum
  b - haa. o zaman beraber ağlıyalım

  sonuç : kağıt mendil satışında patlama

  (bkz: ailecek fanatik galatasaraylı olmak)
  2 -2 ... cagataykaan
 6. ?.
  bir öğrenci evinde 37 ekranın başında 8 kişi seyrettikten sonra maçı, zafer ve alkol sarhoşluğu ile bursa sokaklarının altın üstüne getirdiğimiz gecedir. *
  ... zaknafien
 7. ?.
  aklımda yer eden en önemli noktalardan biri, fanatik fenerbahçeli olan annemin popescunun penaltısından sonra sevincinden gözyaşlarını tutamamasıdır. tüm galatasaray ve fenerbahçelilere örnek olsa keşke bu.
  2 ... devedikeni
 8. ?.
  ankara kızılay meydanında kocaman bir galatasaray bayrağı açtık arkadaşlarla.caddeyi trafiğe kapattık.içtik,coştuk.halay bile çektik,bol bol da eğlendik.
  kısacası çok çılgın ve güzel bir geceydi.
  -1 ... gothic evil
 9. 0.
  (bkz: unutulmaz anlar)
  ... mentor
 10. 1.
  arsenal yensin diye beklemek.
  zira, yıllarca galatasaraylıların çenesi durmayacaktı. tıpkı bu başlık gibi. ancak, bu kupayı bjk alsaydı çenemiz dururmuydu? tabiki durmazdı. aynı şeyleri bizde yapardık.
  -3 ... maksat muhabbet