1. 1.
  Başlık ve ıçerik ekşi sözlük' ten alıntıdır.

  "Şu an aşırı milliyetçi kesimden bir grup devlet kanalını ele geçirmiş vaziyette. bu dızolar darbe falan yapaöaz. zaten bildiğin götü boklu, köylü kılıklı sivil halk basmış tv binasını. darbe marbe yok galiba.

  edit: inanmayan gitsin araştırsın diyerek mesaj kutumu kapattım. yavaş yavaş sosyal medya daki haber sayfalarına düşüyor ayrıntılar. bizim ana akım öedya 3 gün sonra falan haber yapmaya başlar.

  edit: haber kanalını ele geçiren yavşakşar, türklerin anadolu dan atılmasını ve bosna hersek e operasyon yapılasını istemiş.

  edit 2: devlet kanalını basan grupları ve muhalefet liderlerini, güvenlik güçleri döve döve dışarı çıkartıyor. önce yeni zelanda, şimdi sırbistan... iki olayda da türklerle ilgili söylemler gerçekleşti. bakalım bu aba altından gösterilen sopaların sebebi nedir.

  edit: tv binasını basanlar, muhalefet ve iktidar arasında adil seçim olmasını istemiş. dayağı yiyince, iyi olan kazansın moduna girmişler galiba."

  Sanıyorum dünya genelinde türklerle karşı oyunlar dönmeye başladı.
  1 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 2. 2.
  darbe değil ama muhalifler devlet televizyonunu basmış deniyor haberlerde. yine bize laf sokmuşlar aminyum *
  2 ... tuiran kouma
 3. 3.
  türkleri kötülemişler tv stüdyosunu basıp. hükümetimiz sağolsun komplo teorilerini o kadar abarttılar ki gerçekten türklere karşı iki üç gündür bir saldırı var ama altı boşaltıldığı için kimsenin sikinde değil.
  3 ... drexlspivey
 4. 4.
  "demokrasinin, evrensel insan hakları beyannamesinin ışıltısı birden söner. lgbt'nin eylemlerine makyaj yaparak katılsanız da ne eşcinsellere, ne de size müslüman olduğunuz için acıyan tek bir ülke bulamazsınız.

  üstelik çin ve rusya liberalleşme baskısından korkmadığı bir düzende daha da otoriter, totaliter bir devlet politikası güder. dibinizde dahi askeri üs bulundurur, hepimizi sivil zaiyat, imanlı imansız demeden insansız makinelerle avlar."
  (bkz: liberal politika baskısının olmadığı dünya)

  "rusya'nın, putin'in, cinping'in, avrasya bloğunun kucağına oturan, avrupa'ya ölümcül bir öfke besleyen pek asil ve necip halkları hiç acımadan katledecek ve bunun için fırsat kollayan, sadece yabancı basından öğrenilene göre bir milyon doğu türkistanlı müslümanı kampa tıkıp ne yaptığı belli olmayan tehlikeli bir ülke.

  tanzim satış kuyruklarından memnun musunuz?

  bu daha başlangıç.

  sizi komünist ve sosyalist avrasya baskısını iliklerinize dek hissedeceğiniz günler bekliyor. "
  https://www.uludagsozluk.com/e/41211104/

  "avrupa'nın, ab'nin insanlık dışı suçlara göstermelik de olsa bir ceza vermediği, tepki göstermediği, otoriter, despot, ulusalcı ve milliyetçi rejimlerin yükseldiği, özgür düşüncenin sesinin kısıldığı bir dünyada zannetmeyin ki çin ve rusya müslümanlara hoşgörü gösterecek, orta doğu'ya müdahale etmeyecek, suikast düzenlemeyecek.

  islam, çin için en büyük küresel tehdittir.

  dolayısıyla çin'e göre müslümanların daha hoşgörülü ve itaatkar insanlara dönüşme olasılığı yoktur, onlar bu bilgiye komünizmle hiç yorulmadan ulaşmıştır.

  selefi müslümanları bu tezlerini doğrulayan bir sonuç olarak görürler.

  çin'in komünist partisi abd ve ab karşıtı söylemleri kasten finanse eder.

  brexit'in peşinden frexit, nrexit, grexit gelirse çin bir saniye beklemez.

  bulduğu siyasi boşluklardan istifa ediyor, popüler akımla yol alıp hedeflerine bir bir ulaşıyor.

  ilki doğu türkistanlı müslümanları eğitim kampına sokmasıydı, sonrasında silah kullanacağı günü bekliyor.

  pakistan-hindistan arasında patlak verecek olası bir çatışma da ulusalcı ilkeleri benimseyen ve nükleer silah sahibi ülkelerin yönünü iran'a, türkiye'ye, ırak'a, mısır'a çevirmesi için sadece bir kıvılcım rolü üstlenecek.
  "
  (bkz: avrupa osurursa çin sıçar)

  "liberalizm karşıtlarının etnik kökeni, ten rengi değişir ama söylemleri değişmez.

  "en iyi siyahi ölü siyahidir."
  "en iyi kürt ölü kürttür. "
  "en iyi müslüman ölü müslümandır."
  "en iyi hristiyan ölü hristiyandır. "
  "en iyi yahudi ölü yahudidir. "
  "en iyi türk ölü türktür. "

  bu liste uzayıp gider.

  (bkz: george soros u sevmeyen bir insanın hedefi)"
  https://www.uludagsozluk.com/e/41211525/
  3 ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  gider bi saman alırız olur biter. çok kasmayın.
  2 ... pillars of creation