bugün

her sene o sene bu sene diyorlar.

şimdi galatasaray yenerse ben demiştim diyecek tipler var. çok komik.
gelenek bozulmayacaktır.

not: gsliyim.
galatasaray'ın fenerbahçe'yi yenemediği tek yerde oynanacaktır. çünkü türkiye'nin farklı yerlerinde yıllar boyunca hep koydu gs. koyarken de boş koymadı kupalar aldı.
öyle 6-0 yenip, ligi 6. bitirmedi.

eğer galatasaray kadıköy'de de kazanırsa, bir daha ki maçı mars'ta falan yapsınlar. zira gs'nin koymadığı bir tek ''uzay'' kalacak.
Futbol bilgisi 2000li yıllardan sonra başlayan bebeler, her kupa finalinde gs'nin yendiğini sanıyorlar. Aç vikipediyi, bak bakalım Aralarındaki tüm derbilere. Kupa finallerinde fenerbahçe Galatasaray'a az mı koymuş görürsün gözün gönlün açılır.

O sene bu sene'cileri yine eli boş göndereceğimiz maç.
zor maç olacaktır.
Fernandao ve guliano nun en az 1'er golleri olacaktır.
Herhangi bir beklentim yok galatasarayli olarak. Bunca zaman yenememisiz simdi yensek dunya tersine mi donecek? Kupa mi verecekler amq?

T: tipik berabere maci.
bu maçı da alacağımıza eminim, o yüzden sıkıntı yapmıyorum.
fernando reges'in sahalara döneceği maç.
görsel
fenerbahçe'nin fransız destekli müsveddeleri sahanın çimlerine gömeceği maç olacaktır.
skor tahminimse, 10-0 gibi bir skorla fenerbahçe'nin kazanacağı yönünde.
kesinlikle cimbom'un kazanacağı, hattà kırıp geçeceği maç. fener ölmüş.
gomis'in büyük ihtimal 5 gol atacağı maç. Belki de daha fazla.
galatasarayımızın fenevbahçeye saplayacağı maç.
yeter artık , yenelim de sussun kuş beyinliler.
fener bu hafta kendi sahasında boruyu yedi, galatasaray ise deplasmanda 7 tane attı. haftaya galatasaray içerde konyayla fener deplasmanda malatyayla oynayacak. fenerin olası bir puan kaybı kendileri adına facia olur ve maça çok ciddi bir baskı altında çıkarlar. halihazırda puan farkı 6. galasaray haftaya puan kaybetmez ise maça rahat çıkar.

fenerin içredeki derbilerde klasik taktiği oyunu germek ve rakibe kart veya kartlar gördürmek. burada hakeme de çok iş düşücek. eğer baskıyı kaldırabilir ve adaletli yönetirse fenerin baskı altında hata yapması oldukça kuvvetli ihtimal.

hakem olarak da özgür yankayayı bekliyorum. fıratla cüno halihazırda bjk-fb maçlarını yönetti.
kediciklerin yine ellerinin boş, götlerinin yaş döneceği maç.
Sabah lan daha sabah. Ve gunlerden 5 mart. Koyun holigan beyinlerinizi sikeyim.
Fenerbahçe zorlanmaz.

Fener in şu ligde en kolay yendiği takım galatasaray.
volkan demirel ve sabri sarıoğlu'nun olmayacağı maç.
varsın kadıköyde galip gelmeyelim. sene sonunda 21. şampiyonluğu kazanalım yeter. sonuçta mayıslar bizim !!!
maçı galatasaray kazanırsa hakemin tarihe geçeceği maçtır. yıllar sonra bile hep hatırlanacaktır.
işte hakemin bunu iyi bilmesi lazım.

yıllar sonra torunlarına ''galatasaray'ın kadıköy'de kazandığı maçı ben yönettim'' diyebilsin. sıradan olma, tarihe geç hoca.
Bir galatasaray'lı olarak deplasman performansımıza bakarak yenemeyeceğimiz (ulan gerçi süper oynadığımız maçta bile yenemiyoruz) ama kolay kolay da yenilmeyeceğimiz maç olacağını düşünüyorum.
Tahminim beraberlikle ayrılırız.
Kimin kazandığının bir önemi olmayan maçtır.

aykut kocaman zaten bu sene lige havlu attığını "gelecek sezon,böyle şeyler olmayacak" diyerek belirtmiştir.Demek ki bu sezondan vazgeçmiştir.Zaten malatya deplasmanından da sağ çıkamaz.Çıkarsa da galatasaray zaten onu korkutuyor.

Galatasaray için eşi bulunmaz bir fırsat ama güçsüz ve morali bozuk bir rakibi yenmenin pek bir manası yok.Gerçi galatasaray için kazanmakta-kaybetmekte önemli değil gibi görünüyor.

Galatasaray kazansa da kaybetse de fark etmez.işin sonunda winner yine galatasaray,loser yine fenerbahçe olacaktır.
Ahahaha garip garip totemlere başlamışlar gene. swh.

Tarifenin değişmeyeceği maç.

Edit: biri de demiş ki, hiçbir iddiası kalmayan fener için prestij maçı. Kendilerine koyduktan sonra fark 3'e iniyor ama gs için şampiyonluk, bizim için prestij maçıymış. Ahaha ulan ya.
hedefi kalmayan fenerbahçe için prestij, galatasaray için şampiyonluk yolunda önemli bir maç.
güncel Önemli Başlıklar