bugün

biz demiştik.
lyon geldi. başarılar beşiktaş.
beşiktaş" ın en zor iki kuradan birini çektiği kura çekimidir. başarılar beşiktaş.
Amina koduklarim ceyrek finale kalan takimlardan bahsederken bjk dan hic bahsetmediler!
Lyon - beşiktaş ağır bastı.
bunlar da benim tahminlerim, heyecanla bekliyoruz:

anderlecht - beşiktaş

manchester utd - ajax

celta vıgo - schalke

lyon - genk

edit: hiçbir eşleşmeyi tutturamadım diye artılayan arkadaşlara selam olsun. *
15:00'da trt spor'dan yayınlanacak kura çekimidir.

inşallah ajax çıkarda şu hollandalıları darmadağın ederiz.
manchester united ve lyon dışında çekilecek her kurada beşiktaş" ın üstün ve avantajlı olduğu kura çekimi.
vodafone dan ötürü manu nun çıkartılacağı kuradır.

ayrıca %90 ihtimal beşiktaşın son kurasıdır.
türkiye saati ile 15:00'da yapılacak olan kuradır. kendimce tahminlerim ise aşağıdaki gibidir:

beşiktaş - ajax
anderlecht - schalke 04
manchester united - genk
lyon - celta vigo
çek bir genk.
beşiktaşın schalke ile eşleşeceği kuradır.
ajax - o.lyon
beşiktaş - manchester united
anderlect - shalcke 04
genk - celta vigo

diye tahminde bulunduğum kura çekimidir. bjk ye en zor rakibi çıkardım ama bunun sonunda da umarım damat ferit in torunlarını üzeriz dün kadir mısıroğlu nun yeğenlerini üzdüğümüz gibi. bu entry burda kalsın. enteresan.
manchester çıkarsa buraya kadarmış denilecek kuradır.
lyon ve manu dışındaki takımlar gelsin kura çekimi. zira çoğu beşiktaş taraftarı her ne kadar oynadıkları futbolun dünya üstü olduğunu düşünseler de bu iki takımı da eleyebilecek kalitede bir takım olduğunu düşünmüyorum beşiktaş'ın.
M.united ve lyon dışında sıkıntılı bir takımın bulunmadığı çekim.

Beşiktaşa Ajax çıkarsa, hollanda ile kavgalı olduğumuz bu dönemde enteresan olaylar yaşanabilir.
Abi o lanet manu gelmesinde kim gelirse gelsin. Kriz mriz sikerim. Nefretimsin manu. Taraftarida cirkef. Ayrica genk falan nerenin takimi amk.
Anderlecht veya shalke 04 ü çekeceğimiz kura çekimi. ajax çıkmasın. çıkarsa eğer futboldan başka herşeyi konuşuruz.
Lyon ve Manchester birbirini kırsın. Belçikalılar da birbirini çeksin. Celta ile Ajax zaten gruplardan aşina birbirini onlar da yabancıya gitmesin. Beşiktaş ta Schalke ile eşleşsin dışarıda da sahasında gibi oynasın.
ajax - m.united
schalke - genk
lyon - celta
anderlecht - beşiktaş.

bu şekilde tahmin ettiğim kura çekimidir. ballı jimnastik kulübü anderlecht'i çeker bence.

edit: kim neler yazmış diye baktım ve ''ride or die'' nickli arkadaş benim eşleşme tahminimin aynısını yazmış vay amk. demek ki bu işte bi iş var. bizim tahminlerimizin gelme ihtimali yüksek.
ajax cikarsa ortalik karisacaktir.
benim endisem yine portakallarin ziyan olacak olmasi.
yoksa takimimdan yana süphem yok hangisi gelirse gelsin.
anderlecht gelirse beşiktaş taraftarını analarından doğduğuna pişman eder!! nitekim de etmişti. belçika takımları türk takımlarına aşırı ters geliyor. mesela ismini dahi duymadığım gent süper ligin güçlü ekiplerinden konyaspor'u konya'da düz yatırıp ters s.mişti!
(bkz: çeyrek finalde beşiktaş a ajax ın çıkması)
beşiktaşın ya celtayı ya lyonu çekecek kura çekimi.

at fava bekle.
beşiktaş'a lyon çıkabilü.