bugün

trabzonsporun 1 pozisyon dahi bulamadan, kaleyi tutan şutu olmadan tamamladıgı maç olmuştur.
trabzon'un balon olduğu maçtır. her sen olur böle 2-3 maç arka arkaya kazanırlar. şampiyonluk havasına girerler. sonra...
ankaragücü nün tek pozisyonla golü bulduğu ve trabzonspor un ise kayda değer atak geliştiremediği maç olmuştur. hafta içi mehmet ali yılmaz tesislerindeki antrenmandan böyle olacağı belliydi. hayatımda ilk kez trabzonspor u bu kadar yakından takip ederek antrenmanlarını ve maçlarını yakınen izledim. futbolcularla dialoğa girdim. kafalarında galatasaray maçı kaybedilmiş olduğundan sadece kupa maçının var olduğu belliydi. ibrahima yattara, ceyhun eriş ,kiki musampa gibi oyuncular antrenmanlarda sadece hayalet gibi geziyorlardı. çalışma yok hırs yok, şevk yok. inanın sadece ziya hoca çalışıyor, işinin hakkını veriyordu. gk * taraftarlarla asla diyaloğa girmiyordu, sanırım bundan önce bazı olaylar olmuş.
maça gelirsek, kale arkasını dolduran çılgınlar grubuyla beraber hareket etmek istememe rağmen bazı taşkınlıklarından dolayı yanlarına gitmekten vazgeçerek kapalı tribündeki yerimi aldım. maçtan önce sanıyorum avea hattını kullanan abonelerine maç saatinin 19 a alındığına dair mesaj gelmiş. ancak sonra çıktı piyasaya yalan olduğu. bu yüzden yan taraftaki kapalı spor salonuna geçip, trabzon belediyespor - halkbank hentbol maçının ilk yarısını izledim. * maç bşlamadan kale arkasındaki grup * ankaragücü ve trabzonlu futbolcuları abdurrahman dereli ve sedat bayrak a tezahürat yaparak bir bakıma gelecek sezonun transferlerinide hallettiler. maç sırasında ilk kez ibrahima yattara oyundan ıslıklanarak ayrıldı. ankaragücü bir atak bir gol atıp üç puanı aldı. trabzonspor ise doldurboşaltlarla gol bulmaya çalıştı,başaramadı. maçın yıldızları ankaragücü kalecisi serkan kırıntılı ve gk idi.
güncel Önemli Başlıklar