bugün

şaka gibi bir haber.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=17053

Aynı lisede eğitim gören 17 genç kız, 24 yaşında evsiz barksız bir gençten hamile kaldı.

ABD'de yaşları henüz 18'den küçük 17 genç kızın aynı adamdan hamile kalması ülkeyi şoke etti. Gloucester Lisesi’nde eğitim gören 17 genç kız, aralarında bir anlaşma yaparak aynı dönemde hamile kaldı.

Massachusetts'daki lisede okuyan 17 kafadarın yaptığı anlaşma gereği çocuklar birlikte yetiştirilecek. Yaşları 16'dan küçük olan kızları hamile bırakan kişi ise 24 yaşında evsiz barksız bir genç.

Normal şartlarda okulda her yıl ortalama dört öğrencinin hamile kaldığını açıklayan okul müdürü, bu sorunla başa çıkmalarının zor olduğunu söyledi.
özgürlükle bağdaştırılamayacak iğrenç ve aptalca bir eylem.ve size de geliyor;
(bkz: allah belanızı versin)
fen bilgisi dersindeki üreme konusunun öğrenciler tarafından göstermeye canlı çalışırken "madem başladık devamını da getirek" denilip yapılan hadise.
amerikanın çağdaşlaşmayı aşmış artık yozlaşmaya, iğrençleşmeye başlamış yapısını gösteren olaydır.
17 mariye art arda cakan bu adam tarihe gecsin isterim. 17 kisiyi, ayni periyodda ayni kuvvetle gebe birakmak iman ister. yilan misin, piton musun, 17 adet yavrulayarak kirdin erkekligimin tum sevkini, iktidar erkini, hamalin onde gideni seni.
planlı programlı çalışan kanka sürtüklerin işledikleri bir halt.
onu bırakta elemandaki şansa bak.*
(bkz: head shot)
(bkz: sevgilim sınıfa boşaldı tüm sınıf hamile kalır mı)
evsiz bir adamın tüm abazanlığını koca bir sınıf aptaldan çıkarması durumu. şu an büyük ihtimalle diğer arkadaşlarıyla beraber bir köprü altında şarap içip bu durumun geyiğini yapıyordur.
amerika'da evsiz olmanın bile ne kadar önemli olduğunu gösteren haber. taşı toprağı altın, fırsatlar ülkesi derlerdi de inanmazdım. bizdeki evsizler devletten destek bekleyip parklarda yatarken, elin evsizi 17 tane çocuğun babalık sorumluluğunu üstleniyor. vay ömüu goyyin!
tamamen dogru olmayan haberdir.hurriyet gazetesi haberi time'dan araklami$,fantezi dunyasindan bir$eyler ekleyerek yayinlami$tir.haberin asli icin;

http://www.time.com/time/...le/0,8599,1815845,00.html
(bkz: aramaya inanmak ve şiddetle iman etmek)
(bkz: damızlık)
(bkz: her genc kizin basina gelir)
(bkz: tum sinif hamile kaldi)
(bkz: lisede tum sinifin ayni adamdan hamile kalmasi)

bir haberi üç kere okudum, tüm hayatım değişti. ulan ne adammış yahu, 17 liseli ha, daha 17 17 17 imiss falan, o da ne ki be, ben 21,86 yı gördüm.

(bkz: küsüratlı rakam vereyim de salladığım anlaşılmasın)

not: küsüratlı rakam burada olmadı sanırım ama neyse...
anlaşarak aynı anda hamile kalmayı parkın karşısında buluşup sinemaya gitmek zanneden çocuklardır. oyun oynuyorlardır. bir gün ters tepecektir lakin. daha onlar çocuk, yazıktır.
(bkz: sürü psikolojisi)
(bkz: süper güç)
(bkz: haber manşetinden başlık açmak)
popüler kültürün bir kez daha kötü yüzünü gösterdiği olay. merak ediyorum bu işin sonu nereye varacak.
modern olmanın ,özgür yaşamanın sonuçları . şu an için yabancı ülkelerde duyduğumuz haberler . ileride yavaş yavaş bizim ülkemizde de olacak hadise. modern olma yolunda ilerlerken kendi kültürümüzden , ahlak anlayışımızdan uzaklaşacağımızın bir nevi göstergesi olan vahim olay .* **
17 kızın aynı kişiden hamile kalması için,

bu 17 kızın aşağı-yukarı aynı günlerde
regl olup, yumurtlama dönemlerinin de aynı günlere denk gelmesi demektir.

yani nerden baksanız + - 10 gün fark etmeli..

bu işin hesabını daha iyi bilenler de vardır muhakkak ama

şu bir gerçek ki,

bu adamın gazladığı kız sayısı yalnızca hamile kalan bu 17 kız değil..

bana sorarsanız bu erkek nerden baksanız 50 kızı döllemiştir.
17'si tutmuştur.
(bkz: boş durmamak)
içimde derhal abd'ne göç etme isteği uyandırmış aktivite. *
(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)
(bkz: kısacık etekli dar elbiseli)