1. 1.
    yanikapı'da, saat 5'te gerçekleşecektir.

bayramın üçüncü günü olması, biz istanbullulara çifte bayram yaşatacak. orada olacağım. bekle bizi yenikapı, miting nasıl yapılırmış türkiye'ye değil, dünyaya göstereceğiz.

https://www.thmhaber.com/...kacta-nerede-haber-211113
    5 -16 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    bayrama denk gelmesi bayram sevincimizi nötrleyecek sıradan bir günmüş gibi geçecek zaman dilimidir. O gün şeker toplayan çocukların hevesi kaçacak. Çikolatalar eriyecek. Bebekler ağlayacak. Yağmur yağacak. istanbulda olmayın o gün bana kalırsa. Kaçın kurtarın kendinizi.
    3 -2 ... romanovicraskolnikov
  3. 3.
    Dosta güven düşmana korku salacak olan mitingtir. Bu kadar müslümanı bir arada gören kafirler ve kemalistler titreyecektir.
    6 -2 ... munzevi bir fikir iscisi
  4. 4.
    Cep harçlığ ve beleş yemek verilerek ve devletin tüm imkanları ile çoğunluğunun zorla getirildiği bir kitle ile yapılacak olan mitingtir.
    2 -1 ... realdeal
  5. 5.
    Bu yağmurda mı ?
    2 -4 ... margarinsevmem
  6. 6.
    şüphesiz göklerden gelen bir karar vardır.
    4 -1 ... eratosthenes
  7. 7.
    Avrasya tünelinin de kapalı olduğu söylendi haberlerde. Bir miting yapıldığında yollar neden kapatılır merak ediyorum.
    3 -2 ... bize sormadan asla
  8. 8.
    döner ve 50 tl ile kandırdıkları suriyelileri otobüslere dolduruyorlarmış.

ama ilahlar miting istemiyor.
    3 -9 ... lazkartal
  9. 9.
    pek büyük olmamış mitingdir.

yağmur etkisi midir yoksa tayyip beye olan güven gittikçe azalmakta mıdır bilinmez ama yandaş medya eski mitingden görüntüleri servis etmek durumunda kalmış meydan bomboş.
    3 -3 ... murthy
  10. 10.
    Katılanlar arasında Tansu Çiller de var. Milli bir şuurla katıldım dedi. Kendisinin eski bir partisi vardı ne oldu ona? Sanırım Meral Akşener ile arasındaki diyalog da etkili olmuş olabilir. Belki de muhtemelen 24 haziran sonrası için de hazırlanıyor olabilir mi?
    ... sessiz geveze