bugün

ülke adına bir utanç örneği olarak edirne'de cezaevinde kurulan stüdyoda yapılmış konuşmadır.

https://www.youtube.com/watch?v=fK30sn1-_wM
10 dakikanın 5 dakikası boyunca akp ye hırsız ben suçsuzum demiş.

halkın kanalında, halkın seçtiği cumhurbaşkanına hakaret ediyor, utanmadan da said rıza dan kelimer aktarıyor.

sittin sene çıkamazsın sılho. takım elbiseli kandil faresi seni. apo'nun heykelini asıyordun hani. niye bağırmadın yine zırto.
Teröre açıkça destek veren,terörist cenazelerine göğüslerini kabarta kabarta giden bir hainin aday olduğu bir ülkede adaylık konuşması yapmak için televizyona çıkması da çok normal.
Utanç verici bir şey varsa bu tarz kişilerin içeride olması değil siyaset yapabiliyor olmasıdır.

Hiçbir ülke daha yoktur ki bizim kadar içinde hain yetiştirsin. Terör kuklası siyasetçi olmasından bu kadar itibar görüyor olmasından utanmalıyız.
yancıları devreye girip izin alınarak yapılan konuşmadır. sizin ağababalarınız var derdinizi gidin onlara anlatın. evet...
Canım selo. Zayıflamış.

Yav he devletin kanalı, halkın cumhurbaşkanı he.
Eğer kendilerini ve zihniyetlerini tanımasaydım; yaptığı o göz yaşartıcı seçim konuşması sonrası eleştirdiği erdoğan, akp ve devlete ben de lanet okurdum belki ama Allah'a çok şükür ki onların ne mal olduğunu bildiğim için ağızlarıyla kuş tutsalar zerre kadar etkilemez demirtaş ve türevi kişilerin! konuşma boyunca yine adalet, demokrasi, barış ve benzeri söylemlerden dem vurdu sayın selahattin demirtaş! yine aynı kısır söylemler ve yine özellikle Türk solunu ve güya Atatürkçü geçinen kesimi Göz yaşlarına boğacak kadar çok duygusaldı seçim konuşması! herhalde hdp'nin sağ kolu olan pkk da kendi içinde Barış, kardeşlik, adalet ve demokrasiyi çok iyi tesis etmiş olacak ki tc devletinden bizzat bekliyorlar adaleti, demokrasiyi,barışı! ama çok şükür ki kendim de dahil olmak üzere sizlere oy vermemeye kararlı diğer kürtler de ne mal olduğunuzu bildiği için hiçbir zaman size oy vermeyecek olan bir kesim var içimizde! tendürek dağında örgütünüzün Ermeni ve Rus elebaşlarının gördüğü muamele ve tamamı kürtler'den oluşan militanlarınıza gösterdiğiniz Muamele arasındaki fark ne kadar adaletli olduğunuzu; sırf Namazla dalga geçmemenizi istediği için adamı öldürmeniz ne kadar demokrat olduğunuzu; asker şehit ettiğinizde halaya durmanız ve Enver Paşa'nın p*içlerini geberttik demeniz ne kadar barışçıl olduğunuzu ve Türk bayrağı görünce ağza alınmayacak kelimeler sarf ederek türkler'e ağza alınmayacak küfürler etmeniz de ne kadar kardeşçil olduğunuzu gösteriyor sayın demirtaş! hdp barajı geçsin diye topyekûn seferberlik ilan eden Türk soluna duyurulu!
bu adam açık açık terör örgütü destekçisi, pkk'yı 'şiddet' kullanan bir grup insan bir topluluk olarak lanse etmeye çalışan ama doğuya gidince 'öcalanın heykelini dikeceğiz.' diyen şeref yoksunu birisi sadece.

atatürkçüyüm deyip oyumu hdp'ye atacağım diyenler, oy sizin hakkınız istediğinize atarsınız ama atatürk'ün adını ağzınıza almayın.. siz ve sizin gibiler yüzünden bugün cumhuriyet halk partisi 'y-chp' olarak anılıyor.

ne ekersen onu biçersin. demirtaş'ın dediklerine aldanmayın, kanmayın. elinde fırsat olsa ülkeyi bölecek olan bu haysiyetsize şans vermeyin.
bir teroristin devlet kanalında hükumete giydirebilmesi bence basın özgürüğü olduğunun kanıtıdır...
"cezevi" dedi. cezevi.

bu fırsatı verdiklerine dua etmeleri lazım. devlet televizyonunda terörist yayınlıyorlar bu da ayrı bir konu tabi. ciddi ciddi bunları destekleyip, savunup meclisimize sokuyorsunuz ya allah akıl fikir versin size.
ayrıca bunları ezbere okuduğunu falan sananlar olmuştur elbet. mümkün değil.

görsel

şu sistemi öğrenmenizi tavsiye ederim.
Kemalistler gidişine devrimciler duruşuna hayran olduğuna göre kemalist ve devrimci olması beklenen konuşma.