Advertisement

 1. 1.
  2010 güney afrika dünya kupası b grubu ikinci maçı.
  ... kewell the wizard of oz
 2. 2.
  türkiye saatiyle 17:00'de başlayacak maçtır. 2010 güney afrika dünya kupası b grubunda ilk 2 maç, bu maçla birlikte tamamlanmış olacaktır.

  17 haziran 2010 arjantin güney kore maçından çıkacak sonuç çok önemli bu maç için. yunanistan bitmiş, hiç beğenmedim ilk maçtaki oyunlarını. toparlanmasını beklediğim, toparlanması beklenen takımlar var ama ben yunanlardan böyle bir çıkış beklemiyorum. ömer üründül deyişiyle, "hırslı, fizik açıdan iyi" futbolculara karşı çok zorlanacaklardır. güney kore gibi hızlı oyunculardan kurulu bir takım nijerya. yunanları bu açıdan çok zorlayacaklardır. olası bir beraberlik her iki takımın ikinci tur şansını çok ama çok fazla azaltacağından, mutlak galibiyet için sahaya çıkacaklar.

  favori nijerya gibi görünüyor ama yunanlardan da hiç değilse karakterli bir oyun bekliyorum. bence barebere kalırlar, yalan olurlar.
  ... der meister
 3. 3.
  ilk yarısı 2-1 arjantin üstünlüğüyle sona eren 17 haziran 2010 arjantin güney kore maçını, arjantin'in kazanması halinde önemi milyon kat artacak maçtır.

  olası bir mağlubiyet, güney kore'nin 3 puanda kalması ve puanı bulunmayan yunanistan ile nijerya'nın umutlanması demek. allaaah! gün geçtikçe bir serpiliyor, güzelleşiyor lan bu kupa.
  ... der meister
 4. 4.
  nijerya'nın 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
  ... cagliari
 5. 5.
  Kalu Uche'nin frikik golüyle nijeryanın 1-0 öne geçtiği maç.
  ... adli vaka
 6. 6.
  yunanistan'ın güney kore maçında olduğu gibi takım olarak berbat oynadığı mücadele.
  ... elnino1907
 7. 7.
  adresinden taş gibi yayın kalitesiyle izlenebilecek maç.

  spikerin adını bilen allah rızası için söylesin bana. bu ne lan...
  1 -1 ... der meister
 8. 8.
  nijerya'nın yenmesi durumunda grubun son maçı güney kore - nijerya maçı daha heyecanlı olacaktır.
  ... adamin biri
 9. 9.
  sani kaita'nın, adını unuttuğum yunanlı oyuncuya tekme sallama girişiminde bulunması sonucunda gördüğü kırmızı kartla, takımını 10 kişi bıraktığı maçtır.

  ne güzel tanım yaptım be!
  -1 ... der meister
 10. 10.
  dimitris salpingidis'in 44. dakikada attığı golle 1-1 olan maç. savunmadan seken top kaleciyi yanıltarak ağlarla buluştu.

  ben kırmızı kart kararının doğru olduğunu düşünüyorum. bu tip durumlarda kart yapılan müdahaleye değil harekete gösterilir. yani siz birine tükürdüyseniz, her türlü kırmızı kart görürsünüz. tükürüğünüz oyuncuya isabet etmese dahi. "boşver tutturamadı zaten" denip bırakılamaz olay. kaita'nın müdahalesi çok ciddi değildi ama oyun durmuşken rakibin bacağına basmak kırmızı kartlık bir harekettir.

  o değil de, suarez biraz numara yapmayı öğrensin. ne biçim atladı o adam öyle.
  ... der meister