bugün

2017 avrupa basketbol şampiyonu bu akşam saat 21:30 başlayacak maç ile belli olacak. slovenya turnuva başından beri herkesin taktirini kazanan bir performans sergiledi, yarı final maçında da turnuvanın en büyük favorisi ispanya'yı yenerek güçlerinin gösterdiler. diğer tarafta sırbistan eksik bir kadro ile gelmiş olsada onlar da iyi oynayarak finale adını yazdırdılar. çok güzel bir maç bizi bekliyor.

not: ben sırbistan'ın şampiyon olacağını düşünüyorum.
sırplar kazanacaktır. bu bir sır değil ta başından belliydi. çünkü bogdanı var.
slovenyanın yavaş ama emin adımlarla sonuca ulaşacağı maç. Temkinli olacak ve sırpları 2. Liğe iteceklerdir. Ayrıca slovenyanın voleybol u23 le beraber iki final karsilasmasindan biridir. Slovenya adına güzel bir zamandan geciyoruz.
kaybedene çok yazık olacak final karşılaşmasıdır. gönül slovenyanın almasından yana ama bogdan faktörü varken sırbistan kazansında istiyorum. tüm fenerbahçeliler istiyordur sanırım adamın bize yaşattığı sevinçlerden sonra o madalyayı da alsın istiyor gönül.

ikisi de hak etti sonuna kadar ancak turnuvanın en büyük favorisini perişan eden slovenya önde gibi.
slovenya bu noktaya nasıl geldiyse maçı da alacaktır.
Slovenya doncic ve dragic'le alır diye düşünüyorum. Sürpriz oyuncuları da var.

Sırbistan'da kim var? Bogdan. Başka var mı?
yugoların dağılmadan sonraki ilk uluslararası kupalarını alacağı maç.
gönül isterki slovenya kazansın ama sırbistan'ın pota altı çok güçlü 2.20'lik bir dev var. bu yüzden slovenya rahat sayı bulamayabilir. heyecanla beklediğimiz maç.
Bogdanovic kafasını sallıyor ve siz bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyorsunuz !

bogdan bogdan bogdanoviçççççç...
Bir trafta goran dragic, diğer tarafta bogdan bogdanovic. Bize basketbol ziyafeti yaşatacakları kesin. Gönüller bogdanovic'ten yana. Dragic ve ülkesine iyi bir ders vereceği kesin..
iyi olan kazansın.
an itibariyle slovenya daha çok istiyor.
Slavenyanın renkli oyunu finale hava katıyor.
ilk yarı sonucu: slovenya 56-47 sırbistan

slovenya gerçekten güzel oyunuyla şampiyon olmayı hakediyor. tebrikler.
goran yavaş napıyosun amk.
Son sözü dragic değil, bogdanovic söyleyecek. Bekleyin görün.
slovenya'nın öttürdüğü, dragic'in döktürdüğü, bogdanovic'in üzüldüğü maç.
Dragiç, Prepelic, Doncic 3'lüklerle dibini dövüyor sırbistan'ın. Hayvan gibi atıyorlar. Gerçekten atıyorlar mı yoksa şans eseri mi bilmiyorum. Ama dragiç şans ile atmıyor. isabet ile atıyor.

Sırbistan'dan ise bogdanovic tek kaldı. Marjianovic yardıma gelemezse sırbistan tuşa gelebilir.

Slovenya'nın tarafındayım.
Farkın 2'ye indiği maç. 63-61. Hadi bogdanovic senin dakikaların geldi.
yıldırım demirören'in muşmula suratı burada da gözükmüştür.

bi yerden çıkma mk.
82-82 devam ediyor.
son 2.5 dakika.
https://i.hizliresim.com/nJ5Zal.jpg
şampiyon slovenya. helal be.
Dragic kazandı maçı resmen. Helal olsun.
slovenya kadrosunda banvit'in oyuncuları ve yolu banvitten geçmiş oyuncuların olması nedeniyle slovenya'yı destekledim. gerçekten hak ederek kazandılar helal olsun.
güncel Önemli Başlıklar