bugün

bir tarafta şike skandalının ardından küme düşürülmesi sonucu şampiyonlar ligine uzunca bir süre hasret kalan italyan devi juventus, diğer tarafta gecen sezon sürpriz bir şekilde ama hakederek uefa kupasını kazanan son süper kupa şampiyonu fc zenit... bir tarafta pavel nedved, alessandro del piero, amauri, diğer tarafta arshavin, pavel pogrebnyak, zyrianov...

tahmin: juve kazanır.
maalesef ki izleyemeyeceğim, muhteşem geçeceğe benzeyen karşılaşma. "porto neymiş mna koyim?" diyesi geliyor insanın ama türk kanalı sonuçta, fenerbahçe dururken zenit'inkini vermeyecektir. üç ihtimalli bir karşılaşmadır, juventus fark atsa da yese de şaşırılmamalıdır. zenit adam gibi oynarsa beraberlik de kurtarır maçı da alır, aksi olduğu takdirde juventus rahat bir galibiyet alabilir, hededir hödödür; yani herşey söylenebilir. bol gollü geçeceğe benzemektedir, içime 4-3 juventus diye doğuyor, inşallah 4-3 zenit olar.
Bu senenin flaş takımının Zenit olacağını düşündüğümden, Zenit'in bana göre en kötü berabere kalacağı maçtır.
juventus un kazanacağı karşılaşma. zenit i bir italya ekolüne karşı oynarken izlemedim ama bugünkü maçtada manchester united maçındaki gibi oynarlarsa juventus elinin tersiyle bir tokat atar ve geri dönerler. kısacası italya ekolü bu tip açık oynayan takımlara acımaz.
justin tv'nin yardımıyla izleyebileceğimiz maçtır.
del piero'nun attığı golle 1-0 juventus'un aldığı maçtır.
hain bir topla kaybettiğimiz karşılaşmadır. evet hain top. 5-0 yenilsek bu kadar üzülmezdim. 76. dakikada, maç boyu oynamayan takımın atıp yenmesi, iki oyuncunun sarı kart görmesi, bla bla.. istemiyorum lan böyle şampiyonlar ligi.
5-6 gol olması içten bile olmayan maçtır ancak sadece bir gol olmuştur.