bugün

sedat peker'i video çekip tehdit eden cenk çelik'in çavuşbaşı caddesi'nde vurulması olayı. başından yaralandığı için durumu ağırmış.

haber:

https://www.haberturk.com...enk-celik-vuruldu-3521266

dikkat! 18+ video:
https://twitter.com/engin...tatus/1571166472499503106
yeraltı dünyasında kimseye öyle atar gider yapmamak lazım işte. kılıçla doğan kılıçla ölür. cenk çelik mafyatik bir tipti ve yanlış kişiye çattı. durumu çok ağırmış.
Peker 2 sene önce öldürüp üzerime atacaklar demişti bu adam için sanki.
Sedat Peker bu ufak tefek mafyayla uğraşmaz diye düşünüyorum. Ya ona yalakalık yapmak isteyen birileri yaptı, ya da adamın başka düşmanları vardı. Sonuçta o alemde herkes birbirine düşman.
Su testisi su yolunda kırılır.

Ortalık iyice karışmaya başladı. Cenk çelik sosyal medyadan peker hakkında ağza alınmayacak küfürler ediyordu. Bunun bir bedeli elbette olacaktı.
Adamı kim, ne sebeple vurdu çok merak ediyorum. Umarım en kısa sürede bu cinayet aydınlatılır.

Yalnız türkiye her geçen gün çok kötüye gidiyor..
bu adam sedat peker e atarlanıyorsa alemde nam salmak istiyordur. tabii ki kirli işleri gani dir. canını yaktıklarından birisi hakkından gelmiştir.
(bkz: ortalık çok karıştı akp ye verecem yine)
Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın'dan 'Cenk Çelik' açıklaması:

Müvekkilim Sayın Sedat Peker’le FaceTime üzerinden yapmış olduğumuz görüşmede,kendisi bugün yaşanan cinayet eylemine dair şunları söyledi:

“Bugüne kadar sosyal medyada çoluk -çocuk, genç-yaşlı birçok kişi şahsıma hakaret videoları yayımlamaktaydı.Hiçbirine karşı tek karşı eylemde bulunmamışken,bıçak sırtında yaşadığım bu anda,böyle bir cinayeti işlettiğimi düşünmek en basit tanımıyla safdillik olur.
Bazı güçler tarafından öldürülmem amaçlanırken,yakınlarıma saldırılar düzenlenirken,bana hiçbir fayda sağlamayacak bu tip bir cinayetle ilişkilendirilmem asla mümkün değildir.Bugün,yakınımda olduğu bilinen Seyfi Gedikli isimli arkadaşın ana-babasının ve kızlarının kaldığı evin kapısına silahla ateş edildi.Bana sevgi besleyen insanları yıldırma amacıyla yapılan kriminal çalışmalar devam etmektedir.Dijital tecrit altında iken bu yönde komplolara başvurmak asla onurlu bir davranış değildir.”
yeraltı dünyasına bulasirsan sonun böyle olur.
(bkz: cenk çelik kim amk)
Ozman birileri vurdu sedata pekere yamamaya çalisiyor.