bugün

görsel
görsel
takım tutmam ama sanki fenerin 1/0 alacağı maç gibi duruyor.
galatasaraylılar olarak berabere bitmesini beklediğimiz maçtır.
Hamsiler laz fıkrası gibi bir gol yediler.
Rossi sapladı.
Yunan sapladı fener yunan sever evet.
https://youtu.be/WNQ1_Ye0vT0

Fenerli arkadaşlar için bu şarkıyı paylaşıyorum.
o değil barajın arkasına bir adam yattı yerden gol olmasın diye, top barajın altından geçip gol oldu.
Yerden gol yememek icin baraj arkasins yere adam yatirip yerdrn gol yiyen fenerbahce malligi hahahahah.
tempolu zevkli bir maç. kırmızı kart doğru. hakem iyi yönetiyor. trabzonspor 2-1 de olsa maçı alacaktır. fener yine bala gol atmazsa tabi.
buna kırmızı karta doğru diyenin annesinin kötü yolda olduğuna delalet olan maçtır. bu haksızlık hakemin çoluğundan çocuğundan çıkacaktır. sarı kart isteyen wakayeme ye sarı kart vermeyip ikili mücadelenden adam atan bir hakem.
Beyle.

https://youtu.be/f6PMWqlryXc
ferdinin ilk yarıda trabzonspor sağ kanadını manyak ettiği maç.
Abdülkadir Ömür, Beşiktaşlı Muhammed'in bir tık üstü. Fazlası değil. Yer sofrasında yemeğe devam sen kardeşim benim.
Crespo kardeşim hem 11 kişiyken, hem 10 kişi kaldığımızda üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptı. Ortasahada tek kaldı ama tek değil gibi her yeri kapatıyor. Nazar değmesin, bu maçtan puan alırsak benim maçın adamı oyum belli.
görsel
Hamsiler sapladi.
Trabzon zorlaya zorlaya attı 3 ü.
ancak bu şekilde yenebilirdi trabzon. ama gün gelir devran döner.
görsel
Ahahahah hakemi paylaşmışlar. Hayırdır fener kırmızı göremez diye bir kural mı var? Hadi var diyelim. Geçen seneki başakşehir maçını da paylaşsınlar da ortalık şenlensin.
fenerbahçemiz,gezide divanı açan ali koç ile bu iktidar olduğu sürece şampiyon olamaz,trabzonspor işin göt ayağı 3 temmuz gibi,amaç transferleri çöp çıkan geçen hafta rize koysa kaçacak sicili bozuğa koridor açmak,fenerbahçe yelizi kulüp başkanı yapsın bu sene 20 puanla şampiyon olur.
trabzonluları tebrik ettiğim futbol müsabakası.

bu maç premier ligde oynanıyor olsaydı maç 11’e 11 tamamlanırdı ancak kabul etmemiz lazım ki biz ortadoğuda yaşayan ve ger konuda hak ettiği gibi yönetilen bir toplumuz.

bahanelere sığınmaya gerek yok, rakibimizi tebrik edip daha iyi nasıl oluruz konusunu düşünmemiz gerekiyor.

her ne olursa olsun trabzonspor’un hak ettiği bir galibiyeti aldığı karşılaşma olmuştur.

her ne kadar maçı 70 dakika 12 kişiye 10 kişi oynadığımızı düşüsek de…
trabzonspor tarihte türk oyuncularla bir jenerasyon yakalayıp helal,temiz şampiyonluklar kazanmış bir anadolu ilimizdir,herkesin Fenerbahçe nefretiyle kendisine yattığı 2011 sezonu bile şampiyon olamamış,2 sezon önce 3 büyükler yokken başakşehire şampiyonluk vermiş bir takımdır,trabzonspor ligin son 3 takımı ile baş başa bırakın gene şampiyon olamaz,şu anki misyonu sicili bozukspora tavşanlık yapmaktır,fenerbahçe acilen güven sazak dönemi gibi mhp ağırlıklı bir yönetim seçmelidir,20 puan fark ile şampiyon olur,ali koçu bu iktidar şampiyon yapmaz.
Fenerbahçe' nin 3-1 yenildiği maçtır, üzüldüm.