bugün

görsel

Büyük maç.

Trabzonspor yener.

Swh.
bu maçı kazanan sezonun ilk yarısını lider kapatır öyle acayip kritik müsabaka olacak. maçın sonucunu yine hakemler belirler.
var odasındaki beyfendiler kafasına göre çağırıp çağırmamaya karar veriyo. en son diagnenin pozisyonuna bakılamaz mıydı. bir değil iki değil üç dört futbolcu yere düştü. bu ve benzeri pozisyonlarda kasıtlı olarak çağırmıyorlar ve kafalarına göre istediğine puan kazandırıyorlar.
sonucunu her zamanki gibi sahadaki futbolun değil masadaki dayıların belirleyeceği maç.
görsel
fenerbahçe galibiyetiyle sonuçlanacak olan maçtır.
fenerbahçenin çok rahat şekilde kazanacağı maçlardan biridir. 2-0 tahmin ediyorum. evet..
tff'nin 3 puanı fb ile paylaşacağı maç.
Üst olacak maçtır.
Feneri,hakemleri,federasyonu üst üste koyup düdükleyeceğiz.
görsel
Berabere bitsin bizde Başakşehiri yenelim.
Fena maç olacak gibi, hakemler 7 sülalerini küfür yiyecekler yine.
bol gollü geçeceği aşikar olan maç. gollü beraberlik sürpsiz olmaz, en az 2-2 ile gollü beraberlik bekliyorum.
Galatasaray'lıların d*s*klarını sermiş, keyifle izleyeceği maç.
Yiyin birbirinizi. swh.

görsel
cipsleri biraları stokladık maç saatini bekliyoruz artık. inşallah bol kavgalı, kırmızı kartlı olur.
trabzon balonunun söneceği maçtır. fener iyice dinlendi ki trabzonu deler geçer.
2011 sezonu 2.'sinin, 2011 şampiyonunu ağırlayacağı maç.

eğer trabzon anadolu takımı olduğunu kabul edip haddini bilerek oynarsa, puan alabilir bizden. ama kendisini dev aynasında görür hücum oynamaya kalkışırsa, 2016'da olduğu gibi vitor hocam'la hamsi buğulama yaparız.

Şahsen ben bu futbol katili ve terörist
dolu şehirde, kafilemizin istanbul'a kurşunlanmadan sağ salim dönmesini temenni ediyorum. Sonuç umurumda değil.
Beraberliğe böbrek basılır.
Fenerbahçe'nin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı rumların takımı ile yapacağı maçtır. Bu karşılaşmayı husumet sebebiyle büyük maç olarak değerlendirebiliriz ama asla bir derbi olamaz. Zaten derbi kelime anlamı gereği ancak ve ancak Akçaabat Sebatsporla-trabzon arasında olabilir ki, Sebatsporla derbi maça çıkan takımda Fener'in rakibi olamaz.

Rum takımı falan dememe sinirlenecek, Türkleştirilmiş trabzon ahalisi tebaamız için size bir sırrı peşin peşin açıklayayım. Anane ve dedelerinizin kendi aralarında fısıltıyla konuştuğu o dil lazca falan değil kandırıyorlar sizi, dilinizin adı romeika.

1893 nüfus sayımı sonuçlarına göre, şimdiki sınırlarımız dışında kalan, işkodra, Yanya, Cezayir, Selanik eyaletlerini hariç tuttuğumuzda Rum nüfusunun en yoğun yaşadığı 2. vilayet (1. Aydın vilayeti) Trabzon vilayetidir.

Yani diliniz farklı, ırkınız farklı, bak bir aynaya Türk ırkına benzemiyorsun gerçekten. Bu sebeple sinirlenme Türk falan değilsin, Türk takımı falan hiç değilsin.

Açıkladığım sebepler gösteriyor ki bu bordo mavili rum takımının kini aslında, bilinçaltlarında yer etmiş ve Fenerbahçe ile özdeşleştirdikleri, devşirildikleri Türk kimliğinedir. imparatorluk kültüründen geldiğimiz için azınlıkları sever koruruz ama Trabzon vilayetindeki "Azgın azınlık" bundan bence bundar muaf tutulmalı ve mümkünse Sivastopol, Odesa veya oğul katili Süleyman'ın da şehzadelik yaptığı Kefe şehirleri karşılığında ruslarla takas edilerek bu topluluktan Devlet-i Ebed Müddet kurtarılmalıdır.

Bugün yener veya yeniliriz hiç mesele değil, Trabzonlu gençler, sürmeneli piranalar ve "En Kuzey Kıbrıs Rum Kesimi" ahalisi anlasın artık gerçekleri. Ezcümle maç için bu azgın azınlığa mesajımız ise "Türk'ün gücünü göreceksiniz"
beyler bugün hamsi tava var.

t: fenerbahçe’nin galibiyetiyle sonuçlanacak maçtır.

edit: tava götümüze girmiş amk.
Karşılıklı gol var.
Fenerin kadroyu gördüm huzur evi gibi feneri silkerler at fava bekle.
Fenerin bu çöp kadrosuyla ve bok gibi oyunuyla karşılaşacağı ikinci ciddi rakip Trabzon. ilki Başakşehirdi.
trabzon alır.