bugün

polise yapılan saldırıya adam sikimde olmaz diyor, ulan amk malı burada saldıran halka mı saldıracak beynini siktiğim?
Sikinde olmayanların sikini götüne sokasımın geldiği patlama.
Göt lalesi ölen polis asker olabilir bu bir.
Çocuk kadın yaşlı olabilir bu iki.
Masum sivil olabilir bu üç.
Ha masumiyet yüzde kaçında var o tartışılır.
Çoğu pezevenk kabul.
Hdpnin aldığı oya bakınca pezevenk de değil orosbu çocuğu çoğu.
Ama patlamanın hedefi öncelikle polistir askerdir.
Sik kadar beyninizle düşünmeyin siz.
tayyos sagolsun. 2002 de bu kadar pkk sorunu yoktu be. ustune bir de 3.5 milyon suriyeli geldi. turkiye cehennem olacak.
Haberlere düşmüştür.
Edit: Çok sayıda ambulans bölgeye sevkedildi.
inşallah Türk halkını üzecek bir şehit haberi almayız. Allah yardımcımız olsun.
(bkz: Bir Türkiye klasiği) yazıklar olsun.
Umarim can kaybi yoktur. Terorist orospu cocuklarini allah kahretsin.
amk 40 yıldır kendimiz kendimizi şehit ediyoruz, kendi kendimize bombalı saldırı yapıyoruz, kendi devletimize sızıyoruz(!), kendi askerimizi balyozla ergenekonla hapse tıkıyoruz. kendi yolumuza eyp döşüyoruz.

ulan pkk, fetö, deaş ve diğer tüm terörist it oğlu itler, köpeğin evlatları, ulan hainlikten ne kazandınız be evveliyatı bozuklar, kansızlar, merhametsiz köpekler?

ne oldu bir babayı daha eşinin karnındaki bebesinden ayırdığınızda?

cehennem sizi beklerken öfkesinden kapkara kesildi.
Memlekette ohal varken gerçekleştirilmiş sanıyorum ki ilk terrörist eylemdir.
inşallah can kaybı olmaz.
aklıma ilk kuzenim geldi titreyerek msj attım ulan yeter be akittiginiz bu kan. serefsizler.
Polis merkezine saldırmış piçler.
Öyle bir ses çıktı ki 4 km uzağında olan evde bombanın siddetini hissettik. Bütün mahalle balkona çıktı. Ben o yol üzerinden işten eve gelecek olan kardeşimi aradım. Meşgule atsa veya açmasa o an annemle ağlayacaktik resmen. Belki de şimdi başka evlere bu acı düşmüştür. Cok zor bir durum. Söylenecek çok şey var ama insanın boğazı düğümleniyor. Kendi yakınına ulaşıp sevinmekten bile utanir olduk.
2 nisan polis merkezine patlayıcı yüklü araçla saldırı düzenlenmiş.

bu olayların sonu nereye varacak, merak içindeyim.
https://www.google.com.tr...iri-2513218?client=safari

Maalesef ki gerçektir. Allah bin belasını versin bu o.çocuklarının.
güzel türkiyemin birilerinin elinde oyuncak olduğunu görmek çok üzücü.

büyük resme bakmak istemiyorum, mide bulandırıyorsunuz artık. bırakın yakamızı
inşa'allah sivil-polis kimse ölmez.

Ama ola ki birkaç polis ve beraberinde birkaç sivil ölür, eminim malum şureka-i naşerif "siviller hedepeliymiş zaten" der ve geçer. Türk vatandaşının canı işte bu kadar değersiz. Vatandaş öbür vatandaş nezdinde değersizken terörcü iman mı edecek ?
o bombalar inşallah gotunuzde patlar birgunde kendi sicmiginizda bogulursunuz adi serefsizler!!
Umarım can kaybı yaşanmamış olsun.
çok korkunçmuş durum.Şerefsizler ya.Söylenecek söz yok.Abi temizleyin artık.Büyük bir operasyonla bitirin .
Sovmek istiyorum icim sogumuyor, icim baska turlu durulmuyor..

Allah belanizi versin, allah yaptiklarinizi basiniza cevirsin.
allah tan teröre hizmet eden her bir şeref yoksununu tekrardan kahretmesini dilememize neden olan acı olaydır. bitsin artık bu kaos..

görsel
Kürtler tarafından yapılmıştır.
Üç sivil şehit var.

Vaoov kürt halkı maşallah bugün de özgürleşti.
teröre geçit verenlere bir şey olmamıştır. zaman gelir kandırıldığını söyler, allah affetsin denir.
Hastaneye sürüyle ambulans geliyormuş allahim sen yardimci ol. En kötüsü oranın hemen yanında bir park varmış nasil bir canavarlık bunu yaptırır can almakla ne çözülür? Allah belanızı versin.