Advertisement

1. 1.
    daha doğrusu beni oyalaması rezaleti.

13 aralık 21.30'da ankara'dan datça'ya giden otobüse muğla otogarında inmek için bindim. saat 06.30 civarında otobüsten indim. daha sonra numaralı gözlüğümü otobüste bıraktığımı fark edip müşteri hizmetlerini aradım (06.36). müşteri hizmetlerindeki kişinin yapması gereken otobüsteki hostla irtibata geçmekti. zaten otobüs hareket halinde bir sonraki otogarda bıraksalar gidip alacağım. ama müşteri hizmetlerinde arkadaş şikayetimin izmir'e iletildiğini söyledi. çok basit bir sorun için konuyu izmir'e iletti nedense. neden öyle olduğunu sordum. prosedür dedi. ne zaman geri dönüş alacağımı sordum. gün içinde alacağım söylendi. gün içinde bir dönüş alamayınca tekrar aradım. daha sonra tekrar aradım vesaire. sonra tekrar aradım...

toplamda müşteri hizmetleriyle 3 kere görüştüm, 1 kere canlı yardım aldım. ve bugün sonunda (17 aralık) bana gözlüğümün mokoko olduğunu söylediler. zaten üstünden 4 gün geçmiş nasıl bulunacak. bu iş bilmez firma dediğim gibi sadece otobüs içindeki hosta telefon edip konuyu basit bir şekilde çözebilecekken benim eşyamın kayıplara karışmasına vesile oldu. bu olayla beraber batarlarsa da umrumda olmaz. yegane güvendiğim firmaydı. kullanmayın.
    2 -6 ... filoloji filleri inceler
  2. 2.
    o değil de otobüsteki milletin suratına attıran muavinin adı ne zaman host oldu.
    ... david addison
  3. 3.
    Bir daha asla kullanmayacağım ve kullandırtmayacağım firmanın rezaletidir.
    ... picleme
  4. 4.
    (bkz: updullah)
    ... filoloji filleri inceler
  5. 5.
    talihsiz bir durum. (bkz: filoloji filleri inceler) e geçmiş olsun. bu olayı duyana dek pamukkale kötünün iyisi diyebilirdim ama onlar da bozmuş demek ki. zaten kışın datça'ya giden tek firma oldukları için kasım kasım kasılıyorlardı.
    1 ... noxeca