1. 1.
  carmelo anthony'nin attığı rockyvari yumruk ile büyük ihtimal sezon sonuna kadar oynamama cezası alacağı maçtır.
  -1 ... brujita
 2. 2.
  akıllara indiana pacers- detroit pistonsmaçını getiren karşılaşmadır.
  -1 ... iysr
 3. 3.
  kesinlikle inanılmaz bir kapışmaya sahne olmuş maç... izlerken rocky 4 ü izler gibi hissetim kendimi.. şunu söyliyeyim kendimi denverlıların yerine koydumda inanılmaz sinirlendim.. o elemanın yaptığı faul nedir öyle yahu.. zaten orda kopuyor.. ama arkadaş carmelo anthonyne koymuş öyle bea.. huuh.. yakından izledimde.. koskoca herif dengesini kaybedip yere düştü.. ben şok ve kahkahayla karışık izledim.. ahanda budur.. özellikle carmelo nun vuruşunu yakın çekimden ve üst çekimden dikkatle izleyin derim.. fena kapatmış öyle böyle değil yani..

  [ ]http://www.youtube.com/watch?v=-OU3poUtNsE[/+ ]
  -1 ... mesqoo
 4. 4.
  çok eğlenceli bir kavga olmuştur ve carmelo antony'nin tokat attıktan sonra vııın diye kaçmasıyla noktalanmıştır. carmelon'nun peşinden koşan adamı engellemek için adamın formasını çeke çeke güreş formalarına çevirdiler ayrıca. fakat bana kalırsa bu kavganın fitilini yakan olan nate robinson'dur. sik kadar boyuyla kavgayı ayırmak isterken allaaah diiye dalmış ve kendinden 1 metre kadar uzun oyuncuyu tartaklamıştır. ve böyle brave heart gibi bağırarak ortamı germiştir. bundan sonra olay çığrından çıkmıştır. birde nate robinson'ın kaçmak için seyircilerin arasına atlamasıda ayrı bir olay tabikide.
  2 ... mr oysterhead
 5. 5.
  carmelo anthony'nin muhtemelen sezonun kalan kısmında maçları tribünden izlemesine neden olacak olaydır.

  o yumruğun bedeli ağır olur. hele ki, geçen seneki kavgadan sonra..
  ... insomniac
 6. 6.
  jeffries carmelo yu kovalamaya çalışırken onu tutmaya çalışanların hali pek komiktir. formasını çekenler, yere düşenler, üstüne basılanlar *
  bakalım nba yönetimi süper yıldızlara * nasıl bir ceza politikası uyguluyor?
  ... hbk
 7. 7.
  tipik ancak nadir yaşanan bir nba maçıdır. yani o kadar büyütülecek bir şey de yoktur aslında, bir takım senede 80 * küsür maç yapıyor * tüm sezona yaydığımızda bu maçlar 90 da bir ihtimaldir. zaman zaman sporda yaşanan durumdur. olayı tetikleyen aslında bir önceki maçta jamal crawford un 5 saniye kala yaptığı oyunlar ve maçı kazandıran basketi atması (#837202) sonucu denver nuggets lıların bu maça hayli hırslı çıkmasıdır. zaten madison square garden a gelen takımlar normal şartlarda dahi olsa maçı kazanmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar * denver maçta farkı yapınca da oyuncularını değiştirmeyip * dalga geçmeleri sonucu new york çaylağının (bkz: mardy collins)gaza gelip adama (bkz: j r smith) adeta yaka paça dalıp faul yapması ve sonucunda olayların olması hadisesidir. maçta denver dan j.r smith, carmelo * , camby, najera * , miller, new york tan n. robinson, lee,, collins, jeffries ve frye atılmıştır. dolayısıyla new york değil denver en önemli oyuncularını daha doğrusu play off u zora sokmuştur. * * büyütmemek lazımdır.
  ... serander
 8. 8.
  orhan ayhan ın anlatımı ile daha da izlenebilir bir maç olurdu. yazık olmuştur.
  - oooov sayın seyirciler. carmelo dan müthiş bir sağ izliyoruz. sağ vurdu ve geri çekildi. robinson grogi vaziyette ama pes etmiyor. ne diyorum biliyormusunuz sayın seyirciler, burada şimdi bizim gürkan özkan olsa hepsini döverdi.
  1 ... balsikeste baysungur
 9. 9.
  bu kadar entry'ye rağmen sonucu bilinmeyen ve merak edilen maçtır. maç tatil edilmiş midir, yoksa devam etmiş midir, bilinmemektedir.
  ... fowler
 10. 10.
  carmelo nun vurup kaçtığı maçtır. knicksliler madem dehşet smaçlar yiyip rezil olmak istemiyorlar, o zaman faul yapmasınlar adam gibi oynasınlar.
  ... cakkal