1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "iddia edilen 17 25 aralık tapelerine gerçek raporu veren bilirkişi" şeklindedir bilirkişi kardeşlerim.

feto ile irtibatı olduğu iddia edilmiş, hukuk bürosunun yine abd'de fetullah gülen ile çalıştığı iddia edilmiş. ardından yine bir iddiada bulunulup, kılıçdaroğlu'nun avukatının bu bilirkişi raporuna imza atan Edward J. Primeau ile aynı davalarda birlikte hareket ettiği eklenmiş.

ardından ise celal çelik'in, bilirkişi yerine raporu bizzat fetullah gülen den alması daha inandırıcı olurdu denmiş. peki kim demiş tüm bunları, dünkü yazısında abdülkadir selvi demiş.

yazızıyı baştan sona okudum lakin, kararım net koca bir fiyasko olmuş! ne fetösü, ne chp si, ne avukatı abdülkadir bey?

https://www.hurriyet.com....e-irtibati-cikti-41455365
    6 -11 ... iyesta sert
  2. 2.
    Allah allah çok şaşırdık. Demek fetöcüymüş. Bak sen şu işe.
    10 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    yok b'olum ne fetocusu, ne bilirkişisi? chp, ip kim feto kim. dünya tersine dönse bir araya gelmeycek, gelemeyecek oluşumlar bunlar! yoksa r.t.e nefretinden dolayı chp ve ip'in feto ile ittifak kurduğunu düşündüğümüzü mü düşündünüz? bu gerçekten çok ayıp!
    5 -1 ... iyesta sert
  4. 4.
    (bkz: tabe lan manyak mısın)
    1 ... yok herif
  5. 5.
    sadece tek bir şey istiyorum ;

Madem bu iş teknoloji ile oluyor...

Kılıçdaroğlu ile oğlunu konuştursanıza bana aynı şekilde...

Hadi...
    4 ... mavi huydur bizde
  6. 6.
    E ben bunu söylemiştim zaten.

(#42905252)

Teyzemin gelininin dayı oğlu mit binasının karşısında çay ocağı işletiyor. Ondan duymuştum.
    1 ... freudgillerden sigmund
  7. 7.
    Türkiye'nin en güvenilir gazetecisi olan A.Selvi'nin iddialarıdır.

Kendisini şurdan tanıyoruz;
    http://www.adilmedya.com/...abatas-yalaninda-israrci/
    -1 ... hazretiyobaz
  8. 8.
    akp'nin işine gelmeyen şeyleri yapan herkes gibi fedöcüdür.

len iblisler, yemişim bilirkişisini, bak yukarıda ne güzel bir öneri var: madem teknolojiyle insan seslerini birebir taklit etmek mümkün, o zaman kılışdar'la oğlu arasında benzer bir diyalog ayarlayın da görelim.

ne yani? sizin gibi atom bombasını durduracak yerli ve milli silah geliştirenler şuncacık işi mi beceremeyecek varsa yapılabilirliği?
    5 -2 ... rumeli71
  9. 9.
    yazık lan bu adamlara vallahi üzülüyorum. farklı hiçbir savunma metodu geliştiremediler. biri zindasti ile masaya oturur fetö kumpas yaptı der. biri kumarhaneden çıkar fetö kumpası der. biri yedi göbek sülalesine yetecek para kaldırır fetö kumpası der. he canım he. fetö zorla soktu maklubeyi ağzınıza.
    4 ... ruh okuzu
  10. 10.
    Fiyasko denmezse saşardım. Devletin mahkemesi kabul etmiş. Mahkeme kararı var. Tabi ki tüm gercekler kimilerini ilgilendirmiyor çünkü kurgu dünyalarının gerceklerinde yaşıyorlar. O dunyada ikinci en buyük ekonomiyiz ve bu yüzden abd tırsıyor. Avrupa komple aç, bitap. Dünyanın yörüngesini belirliyoruz. 15 dakika dinledim bir kaç hafta önce bir dayıyı. Bitince abi neden g20 yerine g7 içinde değiliz diye sordum. Bir süre boş bakışlara maruz kaldım. Boşuna konuşuyorum. Sen hain cehape zihniyetisin dedi ve çayını bitirmeden kalkip gitti. Bu kafaya bir şey ispat etmenin yolu yok. imkansız.
    2 ... huzursuz adam