1. 1.
  dillere destan olacağı söylenen koreografidir. ultraslan bu konuda türkiyede rakipsiz dünyada en iyi koreografiler arasında olduğunu defalarca kanıtladı yine şahane bir seyir zevki bizi bekliyor eğer star tv yine reklamları itelemezse son saniyeye kadar.
  ultraslan başkanı veysel giley şuan hala statta çalıştıklarını resimler paylaşarak taraftara aktarmıştır.
  17 09 2013 galatasaray real madrid koreografisi
  17 09 2013 galatasaray real madrid koreografisi
  1 ... bamya ve xl condom aski
 2. 2.
  çalışmalarına halen devam edilen koreografidir. bir fotoğraf da benden, gerçi abilerimizden;

  https://twitter.com/Veyse...79740641838002176/photo/1
  -1 ... alkolik oldum
 3. 3.
  her yerde hakkında rekor, muhteşem, görülmemiş,yapılmamış diye bahsedilen koreografi.ultraslan'ın bu konuda ne kadar iyi olduğu malum.ama benim bildiğim, uefa organizasyonlarında 3 boyutlu koreografilere izin verilmiyor. dolayısıyla rekorun ne olduğunu, farklı olarak ne planladıklarını yerinde görmek için sabırsızlanıyorum.

  başka sabırsızlanan varsa, +1im mevcuttur, buyrun mesaj atın. yoksa starda o dakikada çok güzel yapı kredi reklamları oluyor .
  ... allatriauza
 4. 4.
  yönetim destekli olmayan koreografidir.

  bir bok bilmiyorsanız boşa iddiada bulunmayacaksınız. 15 senedir bulunduğum tribünde aramızda defalarca para toplayıp 3 otobüse 5 otobüslük adam binerek deplasmana gittiğimizi bilirim. bu koreografi de maddi anlamda tribün büyüklerinin manevi anlamda da tribün çocuklarının alın teriyle hazırlanmıştır.

  bir dip not: ultraslan değilim, hatta tribündeki ultraslan muhaliflerindenim, ama sezarın hakkı sezara.
  4 ... bi gotluk yer acin la
 5. 5.
  2 bin metrekarelik alanda 165 galon boya kullanılarak hazırlanan koreografi dünyanın en büyük stat koreografisi olma özelliğini taşıyacak 85 kişilik ultraslan ekibi 12 gündür arenada sabahlayarak hazırladılar. helal olsun allah utandırmasın ! star tv de koreografiyi tam olarak yayınlayacakmış.
  1 ... bamya ve xl condom aski
 6. 6.
  (bkz: star tv)
  ... klimandjaro
 7. 7.
  star tv nin üç beş reklam uğruna harcayacağı koreografi olacaktır kimse umutlanmasın.
  1 -1 ... vauvenargues
 8. 8.
  şampiyonlar ligi reklamlarından dolayı tv başından izleyenlerin göremeyeceği dünyada sadece 40 bin kişinin göreceği koreografidir. Ayrıca koreografilerin gereksizliği ve kıro işi olması durumu da değerlendirilmelidir.
  -3 ... curtisbotelho
 9. 9.
  reklamlara feda edilecek koreografidir. şşş aloooo. tribündekiler, kameralarınız açık olsun. koreografiyi başından sonuna kaydedip de sözlükte yayınlamayan top olsun, gülle olsun, hemoroid olsun e mi? paylaşımcı olun olm.
  1 ... cupping tester
 10. 10.
  ekran başındakiler için star tv' nin b*k edebileceği koreografi. ceplerine biraz daha fazla para girecek diye b*k etmezler inşallah.
  ... edo99