1. 1.
    an itibariyle bahçeşehirde kış filmi sahnelerinden bir kesit gibi yağıyor. bu şekilde birkaç saat devam etse 3 gün hayat durur.
    ... at avrat hard rock
  2. 2.
    Güzel yaģmaktadır.
    En güzel bişey.
    ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    müthiş kar yağışı var hani dün akşam duracaktı.
    1 ... c h e
  4. 4.
    işi gücü bırakıp kendimi dışarı atma isteği uyaNDIRAN yağıştır. Yumuşak yumuşak yağıyor.
    2 ... scarlett o hara
  5. 5.
    deli gibi yağmakta olandır. pazartesi ayağını yere bastığında poorrçççç poorrrrrççç ses çıkartacak kadar kar vardı yerlerde. dün bastığında botun kenarlarına taşacak kadar vardı. bu sabah itibari ile botun üst kısımlarına kadar gömen ve yürürken ayaklarınızı göremediğiniz kar var yerlerde. ve hala yağıyor mübarek..
    4 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    batıdan doğuya doğru kaymış olan kar yağışıdır. küçükçekmece civarı süt liman bakırköy tarafları ise tipi şeklinde kar yağışlı ve ara sokaklar buz tutmuş vaziyette. anadolu yakası ise felaketmiş diye duyumlar geldi.
    ... temple of the doge
  7. 7.
    deniz kenarlarında pek fazla bir şey yok ama yukarı mahallelere doğru gidildikçe yollar kapalı, bayağı kaza yapan araç var.
    ... c h e
  8. 8.
    bizim meteorolojinin (mgm) dünyadan haberi yok yaşadığımız beş altı günlük (istanbul ve marmara için) karın geleceğini de bağımsız meteorologlar bildirdi onlar açık kapıda bıraktılar '87 kışına benzer bir kış olabilir dediler fakat kar yumuşak yağdı pazar akşama doğru (14/02) yine bağımsız hava tahmincileri ukrayna ve orta avrupa ,alpler üzerinden çok ağır bir hava gelebilir diye yazdılar bu sabah (17/02) yağan kar onun habercisi olabilir .

aşakşehir'de yağan karı yazmışlar aynen '87 kışına benzettim ben başakşehir karını ,anlatılana göre.

ben '87 kışına kilyos tarafında yakalandım altımda bir murat 131 vardı kilyos kömür bölgesinden çıkmış aksaray'a gidiyordum hilafsız 10-15 dakika içinde kar 30-35 hatta 50 santime falan ulaştı arabam düz yolda çakıldı zor kurtardım.
    trakya karı beterdir amansıız ve zamansız vurur.

bakalım ne olacak bu arada dünya lideri Türkiye'miz de ısınma giderleri emekli maaşımızın yarına denk geldi büyük başarı.

maaş,2500 doğalgaz+elektrik gideri 1250 lira.

alkış.
    1 -1 ... gercekler devrimcidir
  9. 9.
    Gönül isterki 2 hafta daha yağsın. Çok güzel yağıyor.
    1 ... ahmet beyin ceketi
  10. 10.
    bazı işlere engel olan kar yağışıdır.
    ... piraziz