1. 1.
  tüm türkiye'nin gözü önünde aleni bir şekilde gerçekleşecektir.

  olayı bilmeyenler için tekrarlayalım. gs, diagne'yi transfer ederken 10 milyon euro artı bonus istemiş. bonus da şu: gs şampiyon olursa diagne için gs,kasımpaşa'ya 3 milyon euro daha ödeme yapacak.

  yani kasımpaşa çok akıllı bir biçimde fazla tepki çekmeden yatacak. yoksa normal şartlarda mustafa denizli, fatih terim'den zerre haz etmez ve maça asılırdı, artık o da yapmayacak.

  işte galatasaray dediğimiz camia.
  8 -9 ... kompetan
 2. 2.
  17 şubat 2019 kasımpaşa nın galatasaray a yatışı
  17 şubat 2019 kasımpaşa nın galatasaray a yatışı
  5 -8 ... hepinizi sevmiyorum
 3. 3.
  süper ligde galibiyet primi 2.6 milyon, beraberlik primi ise 1.3 milyon lira. galatasaray şampiyon olursa kasımpaşa 20 milyon civarı ( 8-9 galibiyete eşdeğer ) kazanacak.
  galatasaraylıyım ve genellikle kasımpaşaya karşı kazanırız ama tespit şahane .

  edit : ayrıca kasımpaşa vakıf, dernek falan değil, ciner grubuna ait bir şirket. şirket dediğin kâr için vardır.

  2. edit: kasımpaşa yatarsa galatasaray ne yapsın?
  3 -3 ... 7delik
 4. 4.
  kaynak anasının örekesi.
  1 -4 ... flak88
 5. 5.
  kasımpaşa yatmazsa kaç yazar dediğim başlık. siz anca boş boş konuşun derim. bir insan bundan neden bu kadar zevk alırmış gibi sürekli aynı şeyleri tekrar eder ki.
  2 -4 ... atakan70
 6. 6.
  bir galatasaray klasiği. transferlerde hep benzer şeyler yaparlar. emre akbaba transferinde de benzer şeyler yaptılar. nasıl olduysa transferin akabinde alanya gibi takım 6 yedi galatasaray'dan. kasımpaşa'dan da aynı performansı bekliyorum.
  4 -4 ... barilla
 7. 7.
  öyle olacak elbette. ama bunun altını çizmekteki maksadınız galatasaray taraftarını utandırmaksa boşuna zahmet etmeyin, onlar bu tip şeylerden utanç duymaz aksine gurur duyarlar.
  2 -3 ... faytonfayt
 8. 8.
  şu an başlayan yatış.
  -2 ... istebuarimaya
 9. 9.
  Maçta bir tuhaflık var zaten.Kasımpaşa oynuyor gibi gözüküyor ama hiç bir şey oynamıyor.Galatasaray güle oynaya 4 gol attı.
  2 -2 ... elimizde kalan tek nick teknik
 10. 10.
  Son 4 maçında ankaragücüne, sivasspora, başakşehire ve çaykur rizeye yenilmiş bir kasımpaşa var. Son 4 lig maçında 9 gol yemiş ve hepsini kaybetmiş. Galatasarayın zayıf kasımpaşayı yenmesi için hiçbir şeye ihtiyacı yok. Zaten rakipte trezeguetten başka top oynamasını bilen yok.
  2 -1 ... rioo