1. 1.
  Hayatı boyunca evde kalacak kızdır . gören de herkes 170 cm boyunda zanneder .
  6 -3 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  169 luk erkek 170 olacağı için sıkıntı yoktur.
  1 ... australia
 3. 3.
  başlığın 169 boyundaki erkek çocuğu beğenmeyen kız olarak değişmesi gerek.. moderasyon uyuma..

  t: çocuk sevmeyen kızdır.
  5 -8 ... puhu
 4. 4.
  türkiyede kizlaerin böyle ortalaması 1.62 oldugu icin sıkıntı yaratmayacak durumdur. insan bikendi boyuna bakar önce dimi dimi .
  6 -2 ... galvanic mechamorph
 5. 5.
  türkiyede kizlaerin boy ortalaması 1.62 oldugu icin sıkıntı yaratmayacak durumdur. insan bikendi boyuna bakar önce dimi dimi .
  -3 ... galvanic mechamorph
 6. 6.
  1.80 boyunda olabilir.
  1 ... komikhobbit
 7. 7.
  Beğenmemek değil estagfurullah ama aramda sadece 3 cm fark olacak olan erkektir. Topuklu ayakkabı giyememe durumu var. Üzücü bir şey.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 8. 7.
  kankasının düğününden kuzeninin kınasına topuklu giyen insanlar görüyorum. yani sanki topuklu pabuçlar imajınızın bir parçası, louboutin olmadan hayat bir zulüm, ha bir de haklı olarak sen kimsin ya?

  shield not: uzunum.
  1 -4 ... corbadaksinekkanadi
 9. 8.
  Bu kompleks özellikle bizim yeni nesil türk kızlarında var. Sorsan dibine kadar feministim diye kudurur ama erkek dediğin şöyle olmalı böyle olmalı diye kıçını yırtar moron..

  Sebebini derinlerde aramaya gerek yok. Erkek: para, mevki, güç, 4 cm kemik dahi olsa her yönden kendinden çok üstte olmalı ki kendi gibi daha aşağılık bir varlığa sahip olsun. Klasik ataerklik yalayıcılığı.

  Bunu takıntı yapan kızlar, 50 lira daha verirsen ağzıma boşalabilirsin diyen bir escorttan öte mi lan ahaha? Ciddiye almayın . Kadın iri memeli olmak zorunda mı? Değil. Oyuncak seçiyor sanki orospu çocukları ahah. Özetle kimsenin oyuncağı olmayın, keyfinize bakın.
  4 -1 ... md house
 10. 9.
  Benim gibi 187 cm geniş omuzlu erkekleri beğeniyordur. Meşaz atmayın evliyim kızlar.
  -1 ... gazap86