1. 1.
  evrimcilerin hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu gösterir bizlere. kalkmış koskoca bilim insanı hawkings evrim adına "çeşitlerin türlülüğü" diye bir de kitap yazmış. adama demezler mi olm ne uğraşıyon kitap yazıcam diye yazılmış ok güzel bir tane zaten var diye!?

  (bkz: kuran)
  (bkz: kuranda evrim)

  --spoiler--
  Kısa ön, uzun arka bacaklı dinozorların (teropot) ortalama 163 kilodan 800 grama düşerek modern kuşlara dönüştükleri belirtiliyor.
  Bu süreçte ortalama 162,2 kilo olan en büyük dinozor türü Archaeopteryx olarak bilinen en eski kuşa dönüştü.
  --spoiler--

  genç evrimciler sessiz
  silence of young evrimçi

  edit: mantıklı açıklama yapmayıp yok köylü falan bıdı bıdı yapacaksanız bende seviyeyi düşürüp yanıt vereyim. yoksa bilimsel yanıt verin evrimçi gençlik.
  7 -17 ... basbakan olacak adam
 2. 2.
  163kg dinozor 800grlık kuşa evrildi sanan evrimci
  2 -1 ... hypercube
 3. 3.
  20 senede belki miligramlık seviyeden 80 kilo civarına evrildiğine inanıp da evrim çok saçma yea diyen yobazdan daha mantıklı olduğu kesindir.

  Sanki 80 kilo doğdu bu pezolar hiç değişmedi de milyonlarca yıllık değişimler saçma geliyor.

  Ulan pezo sen portakaldaki vitaminken 20 senede hayvan gibi oluyosun da milyonlarca yıllık bu değişim mi olanaksız geldi?

  Güzel kardeşlerim ben gelişimle evrilmeyi bir mi tuttum sadece diyorum ki biri diğerinden daha mı olanaksız dışarıdan bakınca siz söyleyin.
  18 -12 ... devridaim
 4. 4.
  (bkz: basınç)
  (bkz: hacim)
  (bkz: zaman)
  (bkz: evrim)

  çal keke çal...
  3 -1 ... fafnir
 5. 5.
  Evrimi kg la bağdaştıranların kavrayamayacağı teoremdir. Çamur onlar hep çamur.
  3 -2 ... draculaya inanmayan sivrisinek
 6. 6.
  yeryüzünde yıldırım ile tesadüfen oluşan tek hücreli ilk canlının zamanla şu anda yeryüzünde bulunan bitki, hayvan ve insana dönüştüğünü sanan evrimcidir aynı zamanda.
  4 -2 ... kedi memduh
 7. 7.
  Ortak bir ata tevhide daha uygundur gençler. Biraz da tekamül çalışın sonra yine gelin. Kasmaya gerek yok. Evrim dersen kafir olmazsın. Belki daha layık bir iadei itibar eylersin.

  Bunlar sizi sahadan dışarı itmek için oynanan oyunlar, kurulan tuzaklar. Yemeyin. Bu sizin malınızdır.
  1 -1 ... silinen hesap 014384
 8. 8.
  evrim darwin´e göre "ortama en iyi ayak uydurabilen canli yasar ..." buna göre canlilar ortama (biyolojik düsman, cografya, ortam isisi, besin maddeleri vs. vs. gibi faktörler) ayak uydurabilmek icin, biyolojik olarak degisiklikler gecirebilir. bu degisiklikler illaki o canlinin daha da büyüyüp, güclenme anlamina gelmez, aksine daha da kücülüp ortam sartlarina ayak uydurup, biyolojik düsmanlarina karsi biyolojik korumalar gelistirebilir (buradaki "gelistirme" ve "ayak uydurma" terimleri canlinin kendi istegi disinda gerceklesen dogal fenomenlerdir).
  2 -1 ... kultursuz dinazor
 9. 9.
  'hiç kimse de dememis ki Hawking evrimci degil fizikci ve öyle bir kitabi da yok o amcamin', isyanini ettirendir. Stephen Hawking'i (hawkings degil), darwin'le karistirmak ve türlerin çesitliligi kitabina 'cesitlerin türlülügü' demek nasil bir yanilgidir, ne tür bir trollüktür. sonra da köylü demeyin diye uyari veriliyor. hadi ben sana bilimsel aciklama yapayim yapmasina da sen daha okuma, arastirma ve anlama konusunda bu kadar eksikken neden bilimsel ispat istersin ki. sen cik tartisma programlarinda 'madem insan maymundan geldi, neden simdiki maymunlar insan olmuyor' diye soru sor.
  3 ... foret noire
 10. 10.
  Evrim tam olarak kanıtlanmış bişey olmasada belli bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen bilgilerdir.
  Ama şu müslümanların evrime saçma diyip hiç bir kanıt göstermeden çamurdan geldiğini söylemesi ne kadar saçma.
  3 -1 ... clikclik