bugün

sözlük yazarları, kadın olursa suç erkek olursa helal muhabbeti yapmış, buna cevaben mutlaka ilave edelim ki

kadın ya da erkek farketmez. almanya´nın baden württemberg eyaletinde 26 yaşında kütür kütür öğretmen hanım 15 yaşında genç delikanlıyla seks yaptığı ortaya çıkınca, meslekten atıldı, 18 ay yedi, cezası şartlı tahliyeye döndürüldü. yani o suçu tekrar işleyecek olursa- ceza eskiyene kadar ki bu almanya´da 15 yıldır- şartlı olarak tahliye edildiği 18 aylık suçu, indirimsiz yatacak.

türkiye´ de kanun falan kalmadı ama, hukuken reşit olmamış şahısla seks yapmak suçtur. kadın ya da erkek ayrımı yoktur.

ayrıca 15 yaşında oğlu olan bir alman anne de, tıpkı herhangi bir türk anne gibi, kendisine asılan 26 yaşında bi kadınla karşılaşacak olursa, zikine sağlık olm, demez, gider o kadını derhal şikayet eder. ayrıca da eline geçirecek olursa, anasını avradını beller o kadının.

zaten yukarda anlattığım öğretmen kadının muhabbeti de aynen annesinden kaynaklanmış. bu öğretmen, sadece 15 yaşında delikanlıyla zikişmemiş, bi de evi telefondan arayıp telefon seksi yapmış, annesi de buna tabii uyanmış, bu kadın niye seni devamlı arayıp duruyo, muhabbetinden, hooop derhal müdüre şikayet, ahlak masasına şikayet, o 26 yaşındaki kadın hayatının tekmesini yemiş.

yani demem o ki- kadın ya da erkek farketmez.
Daha ortak bir bakış açısı yakakayamadığımız onlarca şeyden sadece biridir. Bazıları normal karşılar, bazıları kesinlikle karşıdır. Bazıları ise amaan bana ne modundadır. Konusu açılan yerde savunuluyorsa savunur, eleştiriliyorsa eleştirir bazıları da. Sebebi ise yine her zamanki gibi sonradan görme bir toplum olmamızdır. Yani sevgili olayının bizim kültürümüzde önceden beri var olmamasıdır. hani hiç bilmediğiniz bir mekana girdiğinizde tam olarak ne yapacağınızı iyice alışana kadar bilemezsiniz ya. işte öyle bir şey.
25 yaş erkek için çokta abartılacak bir yaş değil. ben 22 yaşıma giricem halen 16-17 gibi gösteriyorum yani kendi yaşıtım olan kızlar bana aşırı büyük geliyor taşıyamıyorum genelde 16-17-18 yaş arası kızlar karşısında komplekse girmiyorum. bazen 18 yaşındaki kız bile bana büyük geliyor arkadaş bilmiyorum erkenden öyle makyaj kıyafet falan bakıyorsun 27-28 yaşı 18 çıkıyor. ben 3 yıl sonrada çok değişmem 3 yıl öncede aynıydım ha gidip lisede okuyan biriyle ilişki kurmam ama üniversiteye başlamış hedefini falan oturmuş bir kızla ilişki kurabilirim ne var bunda...
orospu çocuğudur. Anne babalar sıkı takip etmeli, karşılaşınca önce bir pişman ettirilip polise şikayet edilmeli.
ben almanya´da yaşadığım için söyleyeyim, cezası var, seksüel bir suç işliyor o erkek.hakimine göre 2,5-3 yıl yeme ihtimali var o erkegin.

ama enterasandır- mesela kız 17 yaşındaysa, 17.inci yaşından gün almışsa cezası yok. toplumda, almanya´da bile, sokakta 17 yaşında kızı, cezası olmasa bile, sokak ortasında öpecek olursan, yaşlı bi alman adamdan falan fırça yeme olasılığın kesinlikle var. ayrıca genç birilerinden sopa yeme ihtimalin de var.

o yüzden 25 yaşındaysan, öyle 16-17 yaşında kızlara bakmayacaksın. senin için daha iyi.
Siz erkeğin durumunda olsanız Napardınız ?
Kardeşin yaşında senin gavat dedirtir.
kendisinden 9 yaş ufak kızla çıkan erkektir. kanunlarda pedofili olarak geçse de kızlar cinsel olgunluğa 18 yaşında değil, daha erken ulaşır. kızın canı olgun erkek çekebilir, o yaşta erkek yakışıklı ve sempatikse yahut güçlüyse aşık olabilir. gerek cinsel gerekse aşki duygular besleyebilir. sözlükteki kızlara sorun bakalım hangisi kendinden 9-10 yaş büyük erkeğe aşık olmamış ya da hisler beslememiş. yani bu yüzden kızın rızası varsa sıkıntı olmaması gerekir. ancak erkek; iki yıl ayrı kalıp sabrederse ve kız 18'ini doldurduktan sonra beraber olursa daha hayırlı olur. açık ve net.
başıma bir şey gelmeyecekse anlatmak istediğim...

15 ya da 16 yaşındayken oldukça boş beyinli ve beyini önemsemeyen bir bireydim. çünkü önemli olan beyin değil yüzün, vücudun vs vs diye düşünürdüm. küçük bir şehirde doğup lise sonuna kadar orada yaşamanın verdiği bir özgüvenle üstelik anadolu lisesi okuyor olmanın verdiği egoyla küçük dağları ben yarattım sanırdım.

böyle sanma sebebim tabi ki sadece ben değildim, çevremde bekleyen ve o zamanlar farkında olmasam da çükünün derdinde olan erkeklerdi. evin kapısında yatanlardan, sabahın köründe beklemeye başlayanından, sürekli neredeysem orada olanından tutun da gece yarısı pencereme taş atmaya varana kadar azıtanları da vardı.

ben tabi sanıyorum ki çok güzelim, herkes o yüzden benim peşimde. tabii ki öyle değil, salak ve boş beyinli olduğum için beni kandırmanın kolay olduğunu düşündükleri için peşimdeler. ben de kanmaya hazırım aslında ama egom tavan üstü.

neyse efendim bir adet ismi lazım değil şahsiyete kandım, önce bana dedi ki "dışarıda buluşmayalım biri görür". bu ne demek "boş ev var gel". ulan zaten çocuğum ilişki yaşamak nasıldır, biriyle nasıl sevgili olunur bilmiyorum bile. neyse efendim tamam dedim gittim.

eve gittiğimde gel dedi odama gidelim. hem 25 yaşındasın hem ailenle yaşıyorsun hem eve kız atmaya çalışıyorsun falan enteresan tabi şimdi.

odasına gittik, oturduk böyle müzik falan dinliyoruz hayatımda hiç öpüşmemişim bile. sonra bu beni şap diye öpünce ben bir tiksindim, bir iğrendim nedense. (yanaktan) ya dedim sen beni sevmiyor musun seven insan sevgilisini öpmez falan asldjıasodsad (siktir öpmek ne neler yapar) bu da ama benim gözüm başkalarına kayar o zaman, sen sana sadık olmamı istemiyor musun falan dedi. vay anasını ne salağım "istiyorum tabi, ama buna bağlı olmak zorunda değil" dedim.

allahım bu nasıl sinirlendi sağa sola vuruyor böyle (liseliler bilmez liseli serap yusuf stayla)

ee dedim, ben bunlara gelemem ben istemeden bana dokunamazsın tecavüzcü müsün sapık mısın nesin dedim (iyi cesaret)

sonra kalktım gittim tabi. bi daha da görüşmedim. sonra aynı okulda okuduğum merve isimli bir kızı hamile bırakmış onunla evlendi.

bu da böyle bir anımdır.

anıdan çıkarılacak sonuç: kızlar salak olmayın.
Abi kardeş ilişkisindedir umuyorum.
Etik değildir. Ciddi ciddi kültür ve görüş farkı vardır arada. Biri okuduysa eğer üniversitesini bitirmiş, askerliğini yapmış bir adam. Diğeri liseye giden bir çocuk. Eskilerden örnek vermeyelim eskide yaşamıyoruz arkadaslar benim de babam ve annem arasında 9 yaş var ama günümüzde öyle olmuyor ne yazık ki.
hadi 16 lığın ayakları yere değer libidosu oluşur sikilmek ister anlarsın da sevgili olmak nedir amk.

geçenlerde bir aralar bana yürüyen ama zamanım yok diyerek reddettiğim bir kız vardı. bursa daki kendi yaşıtlarının ortamlarında gayet tanınan havalı bi tip. ben 23 iken o 19 yaşında bu arada. ben buna yüz vermedim vermedim dün aklıma geldi. twitter dan baktım profiline, sevgilisi var. elemanın nickine tıkladım gördüğüm karşısında şok oldum amk. adamın profilinde 1984 yazıyor. kızdan 13 yaş büyük. dedim vay dedenin kemüünü sikem bu nasıl yokluk.
çocuk olm daha o kız git denginle oynaş...
kısaca sapıktır.
pedobear denilenlerden biridir.
liseli allahın ergen kızlar şunu der genelde: yaşıtları erkekler olgunlaşmamış ... Çok şey görmüş geçirmiş çok olgun -sanki kendileri çok olgun ya neyse- bu yüzden 25 yaşındaki ... çıkıyorum
bir kız arkadaşımın çok güzel yorumu vardır seni tecrübesiyle olgun olgun sikecek zaten.
gerçekten de liseli kızla takılan Üniversiteli ya da 20 yaş üstü erkeklerin amacı kızı gözü açılmadan kapmak Kendine Hayran ettirip istediğini yaptırtmaktır. Bu yüzden güzel liseli ergen kızlara sarkarlar. Bir sebebi de üniversitedeki yaşıtları kızlara yazacak cesaretleri yoktur.
evliliğe eyvallah da buna mı hayır.
kızı büyütüp, gözünü açıp, başkalarına kaptıracak erkektir.
Internet sayesinde yaş farkı diye bir şey kalmadı. Çoğu Körpe kız sizin gibi örümcek kafalardan daha akıllı.
belkide 7-8 sene lisede kalmıştır.
rezildir.
lise kapılarında sürünen adamın dramını anlatır.
Buna da laf eden dingiller varsa gerzektir artık. Size ne lan aşkın Yaşı mı olur sevginin. Kızlar çabuk olgunlaşır erkekler kendilerinden küçük kızlarla birlikte olurlarsa bu onların üstün zekasını ve öngörüsünü gösterir.
çocuk büyütecek erkektir. 16 yaşında kızla ne paylaşabilirsin ki acaba..2 kere arasın telefonu duyma sinir krizine girer, haftasonu dersaneye gider buluşamaz, sevişmek zaten mümkün değil (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan) birinin kulağına gitse rezillik diz boyu geç, bir de üstüne hapse girersin hayatın kararır. o nedenle hiç girilmemesi gereken hadisedir.
ya çok sevmiştir. ya kızın babası çok zengindir. ya da kızı kötü emellerine alet edecek olan erkektir.