bugün

15 yaşında hayatı çözdüğünü zanneden kızdır. 1 yaş büyümüştür.*
bir devlet "en" büyüğümüzün eşiyle tahminen ilk ilişkiye girdiği yaştan bir yaş büyük kızdır.
31 ağacı olmayı seçmediği için 31 ağacı olmuş tipler tarafından hor görülen kızdır. yirmili yaşların ortalarına geldikleri halde hala daha elini s*ken abazan güruh tarafından ele geçirilse belki de recm edilebilecek hatundur.

ve artık kadındır. cinselliğini özgürce yaşayan; örümcek bağlamış kafaların et beyinli namus anlayışına hormonlarını bastırarak kendisini kurban etmemiş kızdır.
televizyonda etekli hatun görünce boşalan zavallı seksomanyaklar tarafından anlaşılması güç olan kızdır.

tabii bunların sadece popülarite için ilişkiye gireni var, aşık olduğu için gireni var, evli olduğu için, zorlandığı için, hüseyin üzmez faktörleri olduğu için girenleri var...
erken emekliye ayrılacak kızdır.
5 sene sonra gerekli işlemleri tamamlayıp vesikalı bir orospu olabilir. şimdilik daha daha sabidir sübyandır. çükümüz kalkmaz ona.

insanlar da bir garabet oldu. bedava ona buna vurdursun demeyi medeniyet ölçüsü olarak kabul ederken, hem vurdursun hem çorbasını kazansın diyene de yobaz diyesi oldular.

bak ben kolay kolay akıl vermem adama. 16 yaşında olup düzüşen kız, sana diyorum. 5 sene daha böyle idare et, sonra git vesikanı al. bulunsun yanında delmez cebini valla bak.
(bkz: melisa p)
16 yaşında birileri tarafından kullanılan kızdır. sevmekle yada sevmemekle alakası yoktur. 16 yaşında bir kızın cinsel ihtiyacı olabilir fakat daha kişiliği oturmadığı için anlık cinsel ihtiyacını fırsat bilen, seviyorum ayaklarına yatıp kızı kullanan insanın kendi cinselliğini tatmin etmesinden başka birşey değildir. ayrıca bazı aklı evveller hariç hiç kimse 16 yaşında bir kızla cinsel ilişkiye girmez, girmemesi lazım, tabi akli dengesi yerindeyse.
minumun önünde ki 20 seneyi aktif seks hayatıyla geçirecek olan kızdır.
kimseyi ilgilendirmeyecek bir durum olmadığı için aslında tanım yapmak zor. insandır, kulağı, gözü falan vardır.
hayır o kadar fazla enteresan tanıma maruz kalmış ki, insan olduğunu hatırlatmak istedim.
düdüklenmeye hevesli kızdır.
(bkz: 16 yaşında cinsel ilişkiye giren erkek)
acele ise seytan karisir yavrum denilmesi gerekilen kizdir.

+ 16 yasinda bir kiz
- bir uludag sozluk yazari ( kimse ustune almamalidir)

+ abi ben 2-3 saat bugralarda takilcam.
- Napcan lan bugralarda ?
+ Ya az sevisicez falan ne bilim bilirsin iste öyle seyler.
- Lan basimiza oruspu olcan sen ?
+ Ama abi az önce sözlüge bunun normal bisi oldugunu yazan sen degilmiydin ?

hmmm kendimizi bu 16 yasinda ki cocugun abisinin, babasinin yerine koyunca sanirim ortaya ilginc bir tablo cikiyor.

Edit: Kötüleyenlere tek bir sey diyecegim.

(bkz: zoruna gidenin borusuna gitsin)
yasal bir iş yapmamıştır. ayrıca bundan yıllar sonra pişman olabilir. o yüzden kişilik gelişimi için 1 sene daha sabretmesi iyi olacak kızdır. olduysa bile derslerini ihmal etmemesi, yoluna devam etmesi gereken kızdır. hamilelik vb durumlarda ise aileden habersiz bir şekilde aldırmalı. hayatını söndürmemeli. okuluna devam etmelidir.

bunun dışında artık gerçekten rahat bırakılası kızdır. herkesin doğrusu yanlışı, günahı sevabı kendine. tamam yasal değil biliyoruz. ama kız çocuğunun namusunu sorgulamayı bırakın artık.

rahat bırakılası kızdır.

evet hala kızdır.
Avrupa'lıdır.
nişanlanmıştır hatta evlenmiş bile olabilir istediğini yapma hakkına sahiptir * kısa sürede en az 3 çocuk da doğurup hayatını piç edecektir.

(bkz: lisede nişanlanmaya serbestlik)
kesin ingilizdir.
16 yaşında vermiş kızdır. 20 sinde 4 kez kürtaj yaptırmış olur. ve bir de bakarsın ki... tabii ki istisnai durumlar var. cinsel istismarın, her türlü istismarın karşısındayız.
daha vücudu gögüsleri kalçası bile oturmadan kadın olmanın sorumluluğunu, cinsel anlamda ne yaşadıgının farkında olmadan bilinçsizce yaptıgı bu 'şey' in ne anlama geldigini anlayamayacak, bundan zevk dahi alamayacak kadar küçük kızdır.

herşey bir tarafa yozlaşmış genclik jenerasyonuna ait olan bendeniz sizlere açık entry verecek olursam;
16sında 20sinde 30sunda cinsel ilişkiye giren girmeyen, girmişte söylemeyen, girmemişte ben girdim diyen, çıktım diyen, soktum diyen, sokmadım diyen, girer gibi oldu ama bilemeyecaaam diyen, girer gibi olduaa diyen, girdi valla billa diyen, oral olduuuu diyen, arkadan verdim diyen insanlardan bize ne efendim? bize girip çıkan nedir? biri bana bunu deyiversin hele. evet bende o yozlaşmış kültürden geliyorum. isteyen istedigini yapmakta özgür. size bu insanları eleştirme hakkını kim vermekte? herkesin bir iradesi var. herkesin bir de beyni var. tabi kullanabilene.. *
ilişki sayısı ilerki günlerde muhtemelen daha da artıcak kızdır. ben demin kız mı dedim ? pardon o artık bir kadın.
çağdaşsa sorun yok. - kaçıncı yüzyıldayız ya, vericem tabi.
yobazsa çok tehlikeli. - ailem zorladı beni.
büyük bir ihtimalle türkiye'de yaşamayan kızdır.
amerika da bu tip olaylar daha öncelerden yaşanmaktadır.
angelina jolie bir dergiye verdiği demeçte 'tek bildiğim 14 yaşında cinsel ilişkiye girdiğim' demiştir.
sorun cinsel ilişki yaşaması ya da yaşamaması değil. sorun, buna bile birilerinin karar veriyor oluşu.

16 yaşında bir kadın da olabilirsin, 16 yaşında bir kız da. bu senin bedeninde taşıdığın zardan biraz bağımsız. ama her halukarda gücün ve dünyayı algılayış biçiminle birebir ilintili. ailen, çevren, okudukların, yaşadıkların her şey ama her şey yürüyüşünden bakışına kadar kadınlığını temsil eder aslında. ne var biliyor musun 16 yaş insanı, aslında belki de hiçbir zaman tam bir kadın olamayacaksın. 80 yaşına geldiğinde bile.. belki diyorum; çünkü bilmiyorum. ama önce anneme bakıyorum, o bir 50'li yaş kadını. alabildiğine kadın gözümde, gücüyle, duruşuyla, hayata tutunuşuyla ve ama içine düştüğüm andan itibaren alabildiğine anne ve anneliğiyle bazen bir erkek, bazen nazından ağlayan küçük bir çocuk. sonra 80 yaşındaki anneanneme bakıyorum; alabildiğine kadın gözümde, alabildiğine anne, anneanne. tüm gücüyle ve taşıması gerektiğinde bir o kadar erkek, bazen acısından ağlayacak kadar çocuk.

şimdi sen karar ver 16 yaş insanı; kadın hangi yaşta? kadın bedenimizin hangi suretinde? zardan bir örtüyle kaplı olduğu belki içinde bulunduğun yaşta mı yoksa yine belki bir erkeğin koynundan, hasta yatağında annenin çorbasını içmeye gittiğin çocukluğunda mı? yoksa belki çok küçük yaşından itibaren taşımak zorunda olduğun ailenin sana kattığı güçte mi? belki ağır işler yapmak zorundasın 16 yaş insanı, bir erkek kadar güç harcaman gerekecek belki. peki kadınlığın bu halinin ardında yok mu?

kadınlığın üzerinde değil ki, içinde ve anlamıyorlar, ve anlamayacaklar. çığlık çığlığa bağıracaksın belki sinirinden, "ben bir insanım, kadınlığım içimde, senin kadar insanım!" diye. anlayanlara dikkat et, onlar da insan, temiz. anlamayanları boşver. daha da büyü diye hep olacaklar zaten.

ve yine o aynı anlamayanlar; bazen seni çağdışı nitelendirecek. modernlikle bağnazlık arasındaki sınırı eritip sapkın olduklarında. bazen seni; "orospu"lukla nitelendirecekler. temizlikle pislik arasındaki sınırı eritip küf bir beden taşıdıklarında.

aldırma 16 yaş insanı. kendini tanı, gerisini boşver. içini duyabildiğin her an, yaptığın her şeyin arkasında duracak, keyif alacak ve dalga geçerek bakabileceksin gerekmeyen tüm insanlara, kırılmadan..

kadınlığın, çocukluğun, gençliğin, erkin, duyguların, hepsi kendi sesinde. o yüzden sadece ve sadece kendini dinle..
(bkz: ne kızı kamil kadın o kadın)
Normaldir. bu iş cift taraflıdır bu yaşta bu işe kalkışan erkeğe bişey denemiyeceği gibi kızada denemez tabi karşıdaki erkek hanım kızımızdan 5-6 yaş büyükse arkadaşları dalga geçer.
(bkz: sıbyancı)