bugün

et, belki 16 yaşında olabilirim ama hepinizi her alanda gömerim;
1-iq'um 147
2-fen lisesinde okuyorum. matematikte türkiye birinciliğim var.
3-bu yaşta olmama rağmen mükemmel bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum, aynı zamanda aileden öğrendiğim fransızcam var.
5-alfa erkeğiyim. kızları rahatça tavlayabiliyor, erkeklere kölelik yaptırıyor ve ortamı domine edebiliyorum.bu girdiğim her ortamda böyle oluyor.
sizi daha fazla ezmemek için devam etmiyorum.

biliyorum, kendinizi rahatlatmak için bu yalan söylüyor diyeceksiniz ve entrylerde söveceksiniz
ama biliyorum ki sövmenizin asıl sebebi, gerçek hayatta ezik, silik, başarısız birisi olmanız
ama yinede sövmenize b bir şey demeyeceğim, çünkü kıskanılmak hoşuma gidiyor.
(bkz: baran 15 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
Üstün adama bak. Sabah kalkıp babasından harçlık isteyecek gevşek.
burs alıyorum, baba parası diyen dallamaya duyrulur.
Mahmut ben yatıyorum, çünkü sizden üstünmüşüz.
(bkz: cmylmz)
olabilir, bize ne.
"o kadar üstün isen neden burada bizimlesin, uludağ sözlük'te ne işin vardı ?" diye sorulur.

görsel
Adım samuel 15 yaşım.
13 yaşındayım agzini yuzunu .. .
Kardeş sen daha babandan harçlık alan bi adamsın ben daha 20 yaşındayım arabam iş yerim var sıfırdan yaptım ben bunları babamın hiç bi zaman sikinde olmadım hayatımda babamdan aldığım para 2000 lirayı geçmez, sen benim yaşıma gel hiç birisini yapamazsın çünkü senin yazdıklarına bakıcak olursak sen hayata benim gibi bakmıyosun, sen istediğin kadar üstün ol, ben sana hayatta koydum oğlum sen gidersin daha üniversite okursun babanın parasıyla, kandır sen kendini.
keşke 147 ortalaman buna ek olarak matematikteki türkiye birinciliğin ve dahi ingilizcen ve fransizcan sana türkçe konuşmayı da öğretebilseydi de anlatım bozukluklarından gözlerimiz kanamasaydı dedirten başlık.

sözlük yöneticilerine ayrıca not çaylaklık dönemindeki yazarları azıcık araştırsanız da inciye dönmese burası nasıl olur?
Hasittir len.
benden fakir olman yeterli benim için. diğer her alan senin olsun genç arkadaşım... böyle kalman dileğiyle..hehe
ben altta olmayı sevidigim için sen usttesindir. o nedenle sakin ol...
peki sen oyle diyorsan.
sorduh mu?
çoluk çocuğa kalmış koca sözlük.
Ben sana üstün olmazsın demedim ki adam olamazsın dedim.
o yaşta ben de öyle düşünüyordum geçer ablası.
Eski bir inci sozluk muhabbeti.ciddiye alip cevap veren var teallaam yav.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
sikimde olmayan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar