1. 27.
  16 yaşında ,şekerlerim . Bunu bulduğunuz yerde sikin. iki kişide mutlu olur.
  5 ... masumumben
 2. 25.
  ''aaaaa geymiş lan, buyur kardeş madalyonun, güle güle kullan.'' umarım bu köşeli olma durumun birgün son bulur.
  ... nenmarauniki
 3. 24.
  senin cinsel eğilimlerin hiçbirimizi ilgilendirmez. durduk yere böyle saçma bir başlık açtığın için de, bunu sırf popülarite amaçlı yazdığın belli oluyor. o eril diyen ağzına sıçtırma arkadaşım. feminazilik yapma burda. şu okullar açılsa da liseliler kaybolsa yahu.
  1 ... the punisher
 4. 23.
  "Kendini gay hissediyorsan gay ol" Diyen birini dikkate alma. Hatta insanların bazı topluluklar üzerinden yaptığı komik olmayan esprileri görmezden gelme. "Hayatı gereğinden fazla ciddiye alıyorsun bir sakın ol" diyen ahkam kesicileri ve yorumlarını önemseme.

  Ne dedin bilmiyorum.
  -1 ... reyreey
 5. 22.
  16 yaşında bi adamsın sen daly*rak. ben sana soruyo muyum kimi s*kiyosun diye?

  siktiriniz gidiniz efenim.
  1 -1 ... yavuz ve unicorn
 6. 21.
  sus lan top.
  8 -3 ... duygulara mutercim tercuman
 7. 20.
  (bkz: sakin ol gay)

  yalnız emin misin gay olduğuna ? ben de 16 yaşında kendimi ateist zannederdim ama 18 yaşıma bastığımda soluğu camide aldım.

  mesele şu dostum, kimsenin sikinde değilsin ( mecazi anlamda kimsenin sikinde değilsin, yanlış anlama, gaysın yane sonuçta, ben mecazi yönden söyledim )

  evet kimsenin sikinde değilsin gay kardeşim. neden bu kadar tribe girdin, insanlar konuşur, bir sürü teoriler var dünyada. yok koministler orospu çocuğu, yok Müslümanlar şerefsiz, yok ateistler yarrrak yemiş, yok uzun saçlı küpeli erkekler gay ( uzun saçlıyım bu arada küpe de takıyorum bazen )

  yani söylemek istediğim şu. insanlar konuşur, herkes atıp tutar. neden bu kadar takıyorsun lan . kendini gay olarak iyi hissediyorsan gay ol, nasıl yaşamak istiyorsan onu ol.

  bak tekrar ediyorum, dostum

  - kimsenin sikinde değilsin

  keyfine bak. gaylığınla barışık ol...

  tanım : bir ergenin kendi kendine tribe girmesi sonucu, gaylık üzerinden yapılan haykırışlar, cart curt içeren başlık.
  9 -3 ... my name is baris
 8. 19.
  bi kısa 2001 in populer olma çabası.geçiniz.
  1 ... ravelli italyan olan
 9. 18.
  bi kısa 2001 in populer olma çabası.geçiniz.
  2 -1 ... ravelli italyan olan
 10. 17.
  peki siz normal erkeklerden ne istiyorsunuz ? saygı duyuyorum tamam. ama benim özgürlüğüme kastetme hakkınız yok. sokak ortasında erkek erkeğe öpüşme mesela. bu senin zevkin, keyfin, ihtiyacın olabilir. ama benim için mide bulantısından başka birşey değil. niye öylesin, niye böylesin demiyorum, diyemem, demem. ama size gösterilen saygıyı kötüye kullandığınız çok açık ve net.

  göbeğine kadar sakalla etek giyip ruj sürmüş adam beni rahatsız ediyor rahatsızlıkta değil tedirgin ediyor arkadaşım. normal bir erkekle bir bayanın sokakta öpüşmesine bile tu kaka gözüyle bakan bir toplumda yaşıyorsunuz. biraz sizde topluma ayak uydurun bence. saygı karşılıklıdır. tek taraflı saygı saygı değil sömürüye girer.
  2 -2 ... rocksuperstar