bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    verse nefessiz zükersin burada gayım diye dolaşıyon (bkz: ergenlik)
    38 -6 ... bedreddin
  2. 2.
    öncelikle (bkz: enty nick uyumu)

16 yaşında bir gay olarak size şunu diyorum
    24 ... karimi yiyolar ya
  3. 3.
    16 yaşında bir gay olarak size şunu diyorum
    11 -1 ... asi horoz
  4. 4.
    fake olmak, ortalıkta popülerlik için yazılmış bir yazar başlığı.

tamam tamam gaysin sen. güle güle kullan.
    14 ... i am lucifer
  5. 5.
    iyide gaysan bizine yani derdin tasan nedir. Reklam kokan hareketlerde bulunmayın.
    ... bbbilgin
  6. 6.
    benim sıkıntım sizin gibilerle değil.gizli gizli istediğiniz ibneliği yapın.benim sıkıntım sikinin hizasında etek giyip sallaya sallaya dolaşanlara.onun haricinde size ne diyebilirim ki?
    1 -1 ... qawsedrftg
  7. 7.
    okullar açılsa da şu velet troller okula gitse dedirten başlık. çoluk çocuk doldu burası eskiden troller daha ihtiyar oluyordu.
    15 -4 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  8. 8.
    Gay ya da hetero ol hiç fark etmez. istediğin hayatı yaşa, istediğin insanla, bu alagavatlara inat. asıl sapkın onlar çünkü, asıl ahlaklı geçinip ahlaksızlık yapan onlar.
    5 -5 ... mor kadife
  9. 9.
    Dislanmamiz gay olmanizdan değil erkeklerle hic bir ortak yanınızın olmamasindan kaynaklanır. Bir kere muhabbetiniz erkeklerle uymuyor hadi gaysiniz kari kız muhabeti yapmıyorsunuz eyvallah ama sizle ne futbol muhabbeti yapılır, ne arabalardan konuşulur, halısahada anlamazsınız, kavga olsa kavga etmeyi bilmezsiniz, pes oynamayı bilmezsiniz. Kısaca erkeklerle hic bir ortak noktanız yok maalsef yanlız kalmaya mahkumsunuz.
    2 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    (bkz: ibne olacağıma götümü siktiririm daha iyi)
    3 ... nickzsche
kapat