bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  babadan nefret etme durumunun 16 yaşında gerçekleşmesi halidir.diğer yaşlarda babadan nefret etmeden tek farkı 16 yaşında nefret etmektir.
  6 -10 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  kendini amerikan filmlerine fazla kaptıran genç bünyelerin haykırışıdır. hayatı daha öğrenememişlerdir ki babalarından nasıl nefret ediyolardır, ilginçtir.
  6 -3 ... black_cool
 3. 3.
  16 yaşında ki kızına bara gitmesi için izin vermeyen babaya söylenen cümle
  5 -2 ... yandesk
 4. 4.
  16 yıl önce inşa edilen iskelenin, bağlı gemiler yüzünden üzerindeki babanın kendini harap etmesi üstüne bulunduğu serzeniş.
  1 -1 ... indoor rain
 5. 5.
  ilerleyen zamanlarda " x yaşındayım babamdan hala nefret ediyorum " şekline dönüşebilecek cümle. dönüşmeyedebilir tabii.
  1 -1 ... jack the ripper
 6. 6.
  genellikle babadan nefret edilen yaştır. sonraları tam tersi olur.
  (bkz: 30 yaşındayım babamı çok seviyorum)
  3 -1 ... doktor sağbırakmayan
 7. 7.
  ergenlik sendromu olarak göze çarpar, babanın her söylediği söz batmaya başlar sanki ona kötü bişey söylüyomuş gibi gelir ve nefret eder ama biraz büyüdükten sonra aslında her söylenilen şeyin kendi yararına olduğunu görünce derin üzüntülere yol açar. ama yaş iyice büyüyünce babayla o günler konuşulduğu zaman aslında herşeyi unutmuştur bile gülüp geçer çünkü o karşılık beklemeden sevmektedir siz onu sevin diye değil.
  4 ... spectracef
 8. 8.
  Babasından 1 hafta para alamamış çocuğun klasik cümlesidir.Genellikle bu sendrom baba parayı verene kadar devam eder.
  4 ... hakande84
 9. 9.
  16 yaşında bünyesindeki değişiklikler nedeni ile herkesden ve her şeyden nefret eden gencin,arkadaş sohbetlerinin vazgeçilmez cümlesidir.
  1 -1 ... mavi
 10. 10.
  16 ya$ında çoğu $eyin farkında olmayan genç bünyenin sallayabileceği cümle. eğer kaybederse anlar değerini. eğer bi insan, sırf para vermedi ya da bi$eye izin vermedi die babasından nefret edebiliosa yazık.
  2 -3 ... hadiii