1. 1.
  Ekmek arası köprü ve yol yemenize neden olur.
  1 ... iiiblacktoothiii
 2. 2.
  Onların da yarısı yap işlet devret yabancı sermaye menşeili.
  2 ... flat head
 3. 3.
  Yol yapmadı sadece yolsuzluk da yaptı .
  1 ... kullanici adim ne olsun
 4. 4.
  Bilmem kaç yıldır yapılmayanları yapmaktır. Ayrıca sadece köprü ve yol görüyorsanız sağlık hizmetlerimizden de faydalanmalısınız. Zira gözlerde bir bozukluk algıda gerileme söz konusu olabilir.

  izmir gibi güzel şehirde sadece park bahçe belediyeciliği yapıldığını da görürsünüz bu şekilde. Yıllardır bitmeyen bir metro çalışması. Etap etap hat uzatma çalışmaları. Bu çalışma esnasında izmir halkına yapılan eziyet de cabası. Bakın sadece metro çalışmasından bahsettim. Sahil yoluna yapılan tramvay hattından hiç bahsetmedim. Balçova belediyesinin yapmış olduğu yol daraltma çalışmasından da hiç bahsetmedim. O metro çalışması yapılırken inönü caddesinde kepenk kapatan sayısız esnaftan da bahsetmiyorum.
  Göztepe ve Karşıyaka gibi köklü spor kulüplerimize yıllardır stadyum izini vermemelerini. Verseler de abuk subuk yerler gösterdiklerini de söylemiyorum. izban TCDD ve izmir büyük şehir belediye ile yarı yarıya yapılmış bir proje. Göztepe’mizin stadyum inşaat eski yerinde yapılabiliyor olması da millet vekillerimizin konuyu yakından takip edip yapılması gereken herşeyi yapmasının büyük bir etkisi vardır.

  Hani diyeceğim o ki sadece 16 yıl da yapılan yollar köprüler hadi gene izmir Manisa arası sabuncu belinden bahsedenim. Kış döneminde yaşanan trafik kazalarını herkes televizyondan takip ediyordur herhalde. O yollar önceden tek gidiş tek geliş yollardı. Hani sizin double yollara ekmek banarız dediğiniz yollar sayesinde güvenle yolculuk yapabiliyorsunuz. Tamamı ile ücretsiz bir tünel. Bu arada tamamen ücretsiz bir tünel açıldı sabuncu beline. Bir çok fabrika personeli Manisa organize sanayi sitesindeki işlerin bu tünel sayesinde daha güvenli ve hızlı gidiyor. E tabi şehirler arası kara yolculuğu yapanlar bilirler. O tüneller artık her yerde var. Bir çok güzergahta neredeyse 1 saatten fazla yol kısaltır.

  Bu çalışmaların adı yol köprü yapmaksa eğer daha önceki yönetimler neden bu kolaylıkları yapmadı diye sorulması gerekir.
  1 -3 ... son60dakika
 5. 5.
  üstteki arkadaşın fabrikalar konusunda ne düşündüğünü gerçekten merak ediyorum. dünyada halka yapılması gereken hizmetlerle övünen sadece biz varız herhalde.
  -1 ... sovyet piyadesi
 6. 6.
  Borca yapilan ve halka yuksek ucretle gecin deyip yandaslarina bolca para kazandirma hizmeti. Kopruler yollar alanlar parasi olana. Olmayan sican deligine.
  Ben bu hizmeti suna benzetiyirum: kapida sifir mercedes ama benzin yok kopru gecis ucreti yok bir yere gitsen oturacak paran yok kira gelmis elektrik su dogalgaz parasi gelmis ama kapida mercedes var.
  Aynen durum bu.
  Boyle hizmete sok...
  -1 ... ozan oyunbozan
 7. 7.
  yolsuzluğu ve vurgunıu gizleyebilmenin en iyi yolunun

  yol ve köprü olmasındandır. nereye gitti bu paralar

  diyene

  aha aha köbrü neyin yabduh

  yolda yabduh

  demek içindir

  nasolsa o yolun ve köprünün asıl maliyetinin

  ne olduğunu ve yancıya kaç paraya ihale

  edildiğini soran olmaz.
  1 -1 ... timur cengiz hulagu
 8. 8.
  Son olarak Konya'da 7,5 milyona görünmeyen köprü yaparak da tüy diktiler. Hadi bunlar böyleyken böyle de buna bile duyarsız kalan bir halk var ki nelere nelere müstehak daha kimbilir?
  -2 ... thelma