1. 1.
    dünya lideridir(!).
    asrın lideridir(!).

abi, 16 yıl ülkeyi yönettin.
    geldiğin noktada vatandaşa verdiğin vaat millet kıraathanesinde bedava kek yemek ve çay içmek.

bambaşkaymışsın.

muharrem abi'nin dediği gibi;
    bedava kek yemek isteyen erdoğan'a oy versin, fabrikada çalışmak, emeğinin karşılığını alıp üretmek isteyen ise muharrem ince'ye versin...
    76 -20 ... tengir budun
  2. 2.
    Kek te yiyek işe de gidek olmazmı.
    4 -3 ... kalahari 1
  3. 3.
    güzel bir kampanyadır. keklere kek dağıtılacak ben beyendim.
    16 -4 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Sosyal anlamda insanları birleştirmek adına yapılmıştır. Çünkü muharrem ince’nin vaad olarak verdiklerini adam zaten ya yapmıştır, ya proje aşamasındadır ya da yapıyordur.

Ayrıca; ilker başbuğ’un da şahitliği ile fetö ile tek başına savaşmıştır. Rte’nin tek başına savaştığı dönemde ise chp kurmayları muharrem ince başta olmak üzere fetö’nün bedduası için “içi yanmış adamın feryadı” Diyerek şevkat ve muhabbet beslemiştir. Tv’lerine, gazetelerine gitmiş birlik mesajı vermişlerdir. Fetö’ye güzellemeler yapmışlardır. Fetö’nün devlet ile harp ettiği zamanda olmuştur bütün bunlar. Öyle sureti haktan göründüğü cemaat zamanında olmamıştır özetle.

Aynı zamanlarda ise rte, fetö ile mücadelesini radikal biçimde sürdürmektedir.
    6 -28 ... lightsaber
  5. 5.
    vaad edilen konyaklı kekse düşünebilirim.
    yoksa avcunu yalar.
    5 ... strawberry blonde
  6. 6.
    Vizyoner liderdir.
    Kekin markasını da açıklaması gerekir.
    4 ... bir alex
  7. 7.
    Bim de satilan kekspir marka kek yersiniz.
    5 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    Ulan kimin ödediği vergilerle kime bedava çay ve kek ısmarliyorsun sen?

Suriyeli yamyamlara yedirdigimiz 40 milyar dolar yetmedi bir de bunları mı besleyeceğiz!
    8 -1 ... ecinni
  9. 9.
    (bkz: bi biskrem versem)
    3 ... deli anlamindaki de
  10. 10.
    laaaaaaaaaaaaaan!!!!

kek deyip benim kalbimi çalmaya çalışıyor, hassasiyetimi bilip karnımın en yumuşak yerinden vuruyorlar...

(#36807173)

ama yine de oyumu alamazlar. tek kekimi kendim yaparım da onurumu kaybetmem!!!!
    7 ... serenity painted death