bugün

Al bunu al al.

16 yildir kafani çalistirma sen böyle devam et .
ben bu mala acımam. beter olsun. geç gelen aklına sıçayım.
amk seçim olsa gene akp ye verir bunlar inanmayın.
yemin ediyorum ben hayatımda bu kadar bencil bir seçmen tipi görmedim. adamların sıra kendilerine gelince dillerinin bağı çözülüyor amk. yazıklar olsun.
daha beter olsun.itfaiyesinin hortumunu vs.
yorumlardan bir tanesi dikkat çekici.

''BUNDAN SONRA BiZ AKP'YE OY VERECEĞiZ ÖYLE KOLAY SIYRILMAK YOK''

bilmiyorum, komik geldi. *
(#40484359)
Biz bunları dedik.
işine geldiği gibi herkes.
Çomar koyun ve deyince hakaret oluyor.
Çıkarları ve bencilliği için bukalemun gibi renk değiştiren insanlar için başka bir tanım bulunamıyor.
Dünya siyaset tarihinde bu kadar basit bir kitle olmadı ve bu kitle maalesef bizim dönemimize denk geldi.
Tepkisi bile bencil çıkarcı, ülkenin ekonomik durumu ve buna neden olan sistem aktörler hakkında zerre kadar fikri olmayan önemsenmeyen sadece kendini düşünen basit bir organizma ya da virüs gibi davranan yaratık.
Daha dün "koyduk mu?" diyen amip, beter olun demek ve "geçirdik mi?" demek bile az gelir.
her sene aynısı..

ulan herkes nefret ediyor bu partiden, yine kazanıyor amk.
mine kırıkkanat'ı izleyince geçer bişey olmaz.
ortalama akp seçmenidir. tıpkı hava alanına kefeni ile gidip çay bahçesi yıkılırken aydınlanan rizeli vatandaş gibi. ülkenin kaba tabir ile ırzına geçilirken sesleri çıkmaz ama kendi g.tlerine bir parmak atılınca ortalığı yakar yıkarlar.
2008'den beri galiba sözlükte yazıyorum -beni bilenler hiç geri adım atmayan ve lafını esirgemeyen bir muhalif olduğumu biliyorlar.

Bu sözlükte benim gibi başkaları da var.

Twitter da ne sağlam adamlar kadınlar var.

Bu ortam birdenbire gelmedi ki -10 -12 yıldır binlerce kişi uyarmaya çalıştı bu adamları. Hayatımızın en güzel yıllarını akgötlerle kavga ederek geçirdik.

Günü geldiğinde yaptıkları fanatizmin cezasını herhalde ki ödeyecekler.
bir bencilin isyanıdır.sana batınca mı akıllandın.daha da girer inşallah.
Seçim de sırf bunlara (fındık pancar üreticisi, cebinde 18.000 lirası olmayan ve askerlik yapmak zorunda olan, asgarî ücretli emekli çiftçi hayvancılık yapan mecburen tarikat cemaat okulunda din adına şirk öğrenip çocuklarını okutup sınavlardan sıfır çeken vb) daha fazla girsin diye akp ye oy atacağım.
Ciddiyim ve karaman da Soma da çeşitli dramlarda akp ye yaptığım eleştiriler için özür diliyorum.