bugün

önemli olan o erkekliğin aşağıda değilde başka yerde olduğunu bilmektir. zira soğan erkekliğine karşıyız.
(bkz: travesti)
o göte bu ya rock prensibinden yola çıkarsak bu ablamınız aradığı ya rock'a göre vaginası vardır ki, çft şerit tır trafiğine de açıktır.
şimdi modlar diyecek ki tanım yapın. yahu bu başlığa nasıl tanım yapalım ama deniyeceğim...

tanım ; hayatta sahip olduğu şeyleri gözünde büyüten, bunun için aynanın karşına geçmiş, bacak arasını okşayıp
lan ben insan mıyım diyen, şeyine göre don bulamayan, sokağa çıktıklarında kadınların peşinden ayrılmadığı, salak
ama 16 santimin ötesinde bir şeye sahip yaratılıştan torpilli insanların dışında kalanların yaşaması gereken ben erkek miyim ?
sendromu...

başardım sanırım... arkadaşın ki 25 santim olunca benim kide o kadar sayılıyor mu ?
(bkz: ben aykırı yazarım duyun beni. bayanım ama cinsellikte yazarım))
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktiiir)
gayet normal olan bir durum. zaten önemli olan boy değil tekniktir.

(bkz: uzun siki marifet saymak)
kafa hariç 17.
Hikayedeki erkeğin yerinde olmak istemediğim bir durum.
Yazarda biraz ilkel benlik ve fantazi hissetiğim konu.
hayatında hiç penis görmeyip her erkeğinkinin 20 cm nin üzerinde olduğunu sanan bayan söylemi. bayan diyorum ama bayan bunu söylemez lan.
hakkınız olan şeyi yapmaktır.
entrylerinin silinmemesine şaşırdığım trolün açtığı başlık. onun entryleri silinmiyorsa bu da silinmez o zaman:
(bkz: bi siktir git çay koy troll demli olsun)
(bkz: kasık emme merakı)
zannedersem seksi kasık emmekten ibaret sanıyor.
aklı penisi kadar olmayan hödüktür.
(bkz: sanal vajinasına kelimeleri sokarak boşalan yazar)
başlık sahibinin şahsım ile yattığını düşündüğüm başlıktır. hangi arada ölçtün kız?
başlık sahibinin yanlış anlaşıldığı; erkekligin sadece 16 cm'lik cinsel uzuvla olmadığını erkek olmak için penisten ötesinin varolmasının gerektiğini belirten yazar feryadı.

edit: başlık sahibi silinmiş nan başlık gospel bacıya kalmış
16,1 cm penis sahibi yazar tesellisidir.
16 cm nerden çıktı bilmiyom da bi karış yarığıyla o işi yapmaya çalışan kızlara hastayım. Olmayan bişeyle nasıl yapacan ki? Madem bi karış la adamı mikerim diyosun ve doğal olarak yapamıyosun, ister 16' lık ister kasıktan bele kadar olsun senin yapamadığın mikme yeteneği sadece erkekte varsa ki var. Bu da erkeği kudretli yapar.
30 santim alete sahip olup bafileyecek hatun bulamamaktan iyidir.
kadınım diye mi dolaşacaktı? hani 16 cm penisi olan erkektir ancak anlatılmak istenen adam olmaksa eğer 16cm ile de 25 cm ile de adam olunmaz. erkek doğulur, delikanlı olunur.
ortalama penis boyunu 16 cm sanan yazar söylemidir. zira ideal penis boyu dendiğinde büyük olan penisten bahsedilmez. kalınlık ve uzunluk bakımından en göz doyuran minimum orandan bahsedilir. türk erkeklerinin ortalama penis boyu 14 cm dir. bu 14'lük organa sahip kişinin ideal oranlara sahip olduğunu göstermez. o kişinin penisi küçüktür ama ortalama ebatlardadır.
(bkz: senden 4 santim uzun diye kuruntu yapma)
17 santim olanların erkek olarak gezmesinin ardından 16 santimliklerin kıskanma durumu.