bugün

orospu çocuğu erkan özdamar ve var hakeminin götlerinden penaltı uydurduğu maç.
Penaltı kararı doğru. Ancak penaltıya sebebiyet veren Alpaslan sarı kart görüp çift sarıdan atılmalıydı.
Penaltıyı yapan alpaslan'a direkt kırmızı çıkması gerekirken sarı kartın bile çıkmadığı bi garip maç.. sarı çıksa bile 2.sarıdan kırmızı görecekti alpaslan ve gs 10 kişi kalacaktı. Yine başlamışlar tiyatroya..
Yalnız Hatay'ın 20 numaralı oyuncusu tam bir provokatör. Sürekli oyunu germeye çalışıyor götveren.

Ayrıca kerem iyi çaktı.
kerem aktürkoğlu gerçekten büyük paralara satılacak. o nasıl gol ulan. ronaldinho vari. bu arada penaltıyı van anholtamı kullandırılır yahu. bizim penaltılarımız kaleye girmiyor. onların penaltıları hep giriyor.
Hatay boruyu döşedi. 3-2. Gs küme düşmeye doğru gidiyor, arada 6 puan var. Tek eğlence gs.

görsel
4 oldu ahaha.
ruben riberio denen orospu cocugunu kim topçu yaptıysa anasını sikeyim yerden kalkmadı maç boyu. tiyatro izliyoruz resmen. milyonları götür ama bize sürekli yerde yatmayı izlettir. ligide sikeyim senide sikeyim hatay.

bu arada hatayın 2. golü ofsayt. 3. golünde de boeye faul var. anasını sikeyim bu haksızlığın.
bu hatay lige çıktığından beri galatasaray maçlarını final maçı gibi görüyor ona göre hazırlanıyor nedenini bilmiyorum ama böyle adamlarda her yol var hakemle sürekli oynama bizim adamları sürekli tahrik.antrenörleri ömer erdoğan denen cinsin maç sonu kupa kazanmış gibi sevinmesi.
büyük ihtimal yönetimden yüklü prim alacaklar belli.
not: gs aleyhine verilen penaltı varın orospu çocukluğudur. aksini iddia eden siktirsin gitsin arap ligi izlesin.
Galatasaray'ın ince ince değil baya kalın kalın doğrandığı maç.

birileri gs'ye bilenmiş belli.
Kamara’ nın neden atılmadığına anlam verilemeyen maç. Bir de gol attı üstelik. Neden atılmadı ?
Özetlere baktım, hakem cepheden serbest vuruş vermemek için faul vermiyor ama peşinden faul veriyor ve GS golü atıyor, keşke deminkini vereydim diyor hakem, bu gol olmayabilirdi,
Hataysporlu hoydabreh diyerek gsli futbolcuyu yere seriyor ve bilin bakalım hakem ne diyor? Devamkiii, sonrasında Hatay'ın 3. Golü geliyor.
Aylardır diyoruz ki bu hakemlerle olmaz diye,
Ama almayınız yawhehe diyordunuz.
Gördünüz işte aq, bu sene trabzansporu şampiyon yapacaklar.